Affiliate spolupráca

affiliate-ico

„Propagujte naše produkty a zárábajte spolu s nami!“

Je to veľmi jednoduché... Za každého zákazníka, ktorý na stránky príde a nakúpi cez Váš affiliate odkaz získavate automaticky províziu 10% z celkovej ceny objednávky.

 

Pre koho je program vhodný?


Propagácia našich kampaní je vhodná pre partnerov, ktorí sa venujú kozmetike, zdraviu, fittness, wellness a celkovo zdravému životnému štýlu. Majú webové stránky, blog, facebook stránku na túto tému, alebo len prispievajú na fóra, či píšu články na tému zdravia a krásy.

 

Ako to funguje?


Registráciou do nášho provízneho programu získate unikátny affiliate kód (odkaz), ktorý môžete umiestniť na Vaše webstránky, Blog, Facebook, alebo poslať na svoju e-mailovú databázu (NESPAMUJTE). 

Každý, kto sa cez tento Váš odkaz preklikne na naše stránky a nakúpi, Vy z tohto nákupu získate províziu 10%. Nemusí nakúpiť hneď, cookies súbory (dočasné súbory automaticky uložené v jeho prehliadači) majú platnosť 30 dní. To znamená, že ak zákazník nakúpi kedykoľvek do 30 dní, získavate províziu. Ak nakúpi viackrát, províziu získate za každý nákup. Množstvo zákazníkov, ani výška maximálnej provízie nie je ohraničená.

V systéme máte k dispozícii i bannery a iné reklamné prvky, ktorými môžete propagovať. Využiť môžete tiež PPC a iné reklamné a marketingové kanály.

 

Spolupráca je kompletne ZDARMA.
Detailný popis provízneho programu nájdete na: www.partner.samoopalovacisvet.sk
Prečítajte si tiež naše Obchodné podmienky

 

Čo získaš?


  • Provízia 10%
  • Vstupný BONUS 5€ za registráciu
  • Platnosť cookies 30dní
  • Automatické schvaľovanie a pravidelné výplaty
  • Darčeky pre najlepších partnerov

 
V prípade záujmu neváhaj a Registruj sa >>