Fake Bake Airbrush INSTANT Self-tan 207ml


  • Dočasne vypredané
€39,99
Kategória: Samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Konzistencia: Sprej (aerosol pod tlakom)
Vôňa: Parfumovaný - veľmi jemná, neutrálna vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: Netestovaný na zvieratách
 
 

Samoopaľovací sprej

 

Fake Bake Airbrush je rýchly a jednoduchý spôsob aplikácie samoopaľovacieho prípravku, ktorý okamžite zasychá v priebehu pár sekúnd a naďalej sa rozvíja do bezchybného bronzového opálenia. Sprej obsahuje špeciálnu 360° trysku, s ktorou je aplikácia naozaj pohodlná.

Tento produkt funguje na báze prírodných látok DHA a erytrulózy, ktoré po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky, zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

Fake Bake Airbrush neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Show where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bol krém nanesený. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod. Okrem produktov na Vitiligo je aj Fake Bake Airbrush vhodný na zmiernenie kožných defektov a prekrytie pigmentových škvŕn.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku Fake Bake Airbrush odporúčame použiť peeling FakeBake „PASSION FRUIT“ Body Polish 170ml, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Peeling, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak nepoužijete peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky. Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať (striekať) v dostatočnej vzdialenosti rovnomerne po pokožke celého tela. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár. Nestriekajte dlho na jedno miesto, aby sa vám nevytvorili kvapky a stekance. Ak sa tak stane, rozotrite ich dostratena rukou. Aplikačné rukavice sú pribalené pri každom produkte a sú veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc.

Pre dokončenie aplikačnej procedúry si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a jemne nastriekajte aj vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum samoopaľovacieho prípravku. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila. Ak sa Vám prípravok dostal i na nechty, papierovou utierkou si ich zotrite.

 

 

Zhruba po 5 minútach po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si však voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je od 4 do 6 hodín. To je doba, kedy sa opálenie rozvinie naplno. V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Pre naozaj kvalitnú hydratáciu odporúčame pravidelne používať 100% prírodné NERAFINOVANÉ Bambucké maslo, ktoré má okrem udržania opálenia i ďalšie neprekonateľné vlastnosti na pleť i pokožku.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu zopakovať no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: