Fake Bake Mistifier Oil Free Body Spray 120ml

  • 1 z 2

Špeciálne mliečko v spreji bez obsahu oleja, ktoré sa používa na zvláčnenie veľmi suchých miest pokožky (kolená, lakte, päty) pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku...


  • Dočasne vypredané
€13,50
Kategória: Pre salóny
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy pokožky
Vôňa: Parfumovaný - jemná, exotická vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: Netestovaný na zvieratách
Šarža: Nové produkty pre rok 2020
 

Hydratačné mlieko v spreji

*Nové produkty pre sezónu 2020*

 

Špeciálne Fake Bake hydratačné mlieko v spreji s obsahom antioxidantov (zelený čaj + vit.E) určené na zvláčnenie veľmi suchých miest pokožky (kolená, lakte, päty a pod.) pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku. Neobsahuje olej, ktorý by bránil vstrebávaniu samoopaľovacích látok, rýchlo sa vsakuje do pokožky a nezanecháva pocit mastnoty.

Obsahuje tiež výťažky z koreňa Zázvoru a Aloe Vera, ktoré upokojujú citlivú a podráždenú pokožku. Toto mlieko môžete použiť aj ako bežný hydratačný produkt na každodenné hydratovanie celého tela.

 

APLIKÁCIA


Používa sa v prípade ak máte na pokožke veľmi suché, lokálne miesta (kolená, lakte, päty) na hydratáciu pokožky bezprostredne pred použitím samoopaľovacieho produktu/samoopaľovacieho nástreku, pretože prípravky s obsahom oleja môžu prekážať vstrebávaniu opaľovacích látok do pokožky. Tento zvlhčujúci prípravok bez obsahu oleja umožní jeho vsiaknutie a podporí tak rovnomerné opálenie.

Nádobku pred použitím niekoľkokrát pretrepte a rovnomerne nastriekajte na potrebné miesta vo vzdialenosti cca 20cm. Ak je to potrebné, môžete mlieko po pokožke krúživým pohybom rozotrieť.

 

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: