Fake Bake Original + Peelingový set

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
SKLADOM
Značka: Fake Bake
€52,80 –9 % €47,90
Kategória: Akcie / Zľavy
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 177 ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia
Fake Bake Original+Peeling Set samoopalovaci krem+peelingovy set Vitiligo
SALE
€52,80 –9 %

Samoopaľovací krém na Vitiligo

 

Fake Bake Original je základný samoopaľovací krém, vhodný pre začiatočníkov a ľudí, ktorí nemajú so samoopaľovaním veľké skúsenosti. Má krémovú konzistenciu, veľmi ľahko sa používa a vytvára naozaj prirodzené opálenie. Vďaka tomu sa stal obľúbeným samoopaľovacím produktom aj pre zákazníkov s Vitiligom, alebo lokálnymi pigmentovými škvrnami. Už po prvom použití výrazne zjemňuje depigmentáciu, alebo ju úplne prekryje (záleží na rozsahu).

Ako jediný z ponuky Samoopaľovacej kozmetiky Fake Bake nie je parfumovaný. Má svoju charakteristickú zemitú vôňu,  ktorá viac vyhovuje ľuďom, čo nemajú radi exotické, alebo sladké vône.

picto-fakebake-sk

 • Najuniverzálnejší Samoopaľovací krém

 • Vhodný aj na Vitiligo a lokálne pigmentové škvrny

 • Vytvára jemné až stredne tmavé opálenie

 • Príjemná zemitá vôňa, ideálna ak nemáte radi sladké vône

 • Aplikačné rukavice v balení

 • Trojzložkové zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Bezpečný v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovací krém Fake Bake Original vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú okamžité opálenie. Samoopaľovacie látky prenikajú aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavujú a zjednocujú tak výsledný odtieň. Depigmentácia sa výrazne zjemní, alebo úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke).

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Fake Bake Original neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bol samoopaľovací krém nanesený. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

Peelingové rukavice (Set)

 

Špeciálny set peelingových rukavíc na telo a tvár z husto tkaného, prírodného kokosového vlákna. Šetrne odstráni odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a vytvára dokonalý povrch pre aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky.

 

Balenie obsahuje:

1x Veľká rukavica na telo

1x Malá rukavica na tvár

 

Peelingová rukavica Smittens je kvalitný SPA produkt vyrobený z prírodných obnoviteľných zdrojov. Obojstranná vrstva z extra hrubého materiálu, ktorý má dlhú životnosť. Rukavica na telo je pre pohodlné používanie vybavená elastickou manžetou, má zosilnené švy a pútko na sušenie.

Súčasťou balenia je aj menšia peelingová rukavica na tvár, alebo menšie oblasti na tele. Môže sa používať každý deň na jemné čistenie tváre, na zjemnenie hrubých vrstiev pokožky, jazvičiek na koži, na stimuláciu kolagénu a prirodzenej obnovy pokožky. Skvelá tiež na použitie pred ošetrením tváre, alebo pleťovou maskou na zlepšenie absorpcie pleťových produktov.

Po použití rukavicu opláchnite v teplej vode (môžete občasne vyprať i v práčke) a nechajte vysušiť na vzduchu (nie v sušičke).

 

Ekologické materiály

Tieto peelingové rukavice sú vyrobené z obnoviteľných bambusových vlákien. Na rozdiel od bavlny, alebo iných textílií je bambus aj po mnohonásobnom praním prírodne antibakteriálny, odolný proti plesniam a zápachu.

Bambusové vlákno má v porovnaní s bavlnenými, alebo polyesterovými materiálmi vysokú pevnosť v lámaní, lepšie vlastnosti odvádzania vlhkosti a lepšie vstrebávanie vlhkosti. Skvelé pre životné prostredie a tiež pre vašu pokožku!

 

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú rukavicu naneste potrebné množstvo obľúbeného čistiaceho prípravku (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete občasne použiť v kombinácii s peelingom.

 

Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami. Môžu tiež na pokožke zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý spôsobuje nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO KRÉMU


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho krému Fake Bake Original doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Použite Set peelingových rukavíc Smittens z tohto balenia.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovací krém Fake Bake Original pred použitím potraste. Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležitéNikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho krému si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a opakom rúk si pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho krému a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 5 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 4 až 6 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 6 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak  Vám výsledný efekt opálenia nestačí, alebo sú pigmentové škvrny stále viditeľné, môžete aplikáciu samoopaľovacieho krému po 24hodinách zopakovať, ale už bez peelingové procedúry. Aplikovať môžete aj lokálne, iba na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovací krém Fake Bake Original?

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
E Avatar autora | 25.11.2020
Na moju bledu pokozku, skvely produkt. Tak prirodzene opalenie nemam ani zo slnka (vecna cervena spalena koza, pretoze som rysavka) doporucujem....
5
I Avatar autora | 10.9.2019
doporučujem všetkými 10timi :)
5
S Avatar autora | 12.6.2017
Topka!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie