He-Shi Exfoliating Gloves

  • 1 z 3

Špeciálne rukavice na peelingovú procedúru, ktoré dokonale pripravia pokožku pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku. Jemne odstraňujú odumreté kožné bunky...


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 2.3.2021
€8,90
Kategória: Doplnkové produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Určenie: Univerzálne pre všetky druhy peelingov
Materiál: Syntetické vlákno
 

Peelingové rukavice (1 pár)

 

Špeciálne rukavice na peelingovú procedúru, ktoré dokonale pripravia pokožku pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku. Jemne odstraňujú odumreté bunky a zanechávajú pokožku jemnejšiu a hladšiu.

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov z povrchu. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacieho prípravku. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

 

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú rukavicu naneste potrebné množstvo obľúbeného čistiaceho prípravku (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete občasne použiť v kombinácii s peelingom.

 


Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacích produktov nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami, prípadne by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý by mohol spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).


 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 26.3.2019
Perfektné rukavice, s ničím iným si tak dobre peeling nedokážem urobiť.