He-Shi Exfoliating Gloves

DOČASNE VYPREDANÉ
Značka: He-Shi
€8,90
Kategória: Všetky produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Určenie: Univerzálne pre všetky druhy kozmetiky
Materiál: Syntetické vlákno

Peelingové rukavice (1 pár)

 

Špeciálne rukavice na peelingovú procedúru, ktoré dokonale pripravia pokožku pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Jemne odstraňujú odumreté bunky a zanechávajú pokožku jemnejšiu a hladšiu.

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

 

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú rukavicu naneste potrebné množstvo obľúbenej kozmetiky (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete občasne použiť v kombinácii s peelingom.

 


Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami. Môžu tiež na pokožke zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý spôsobuje nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).


 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 26.3.2019
Perfektné rukavice, s ničím iným si tak dobre peeling nedokážem urobiť.