Spôsoby dopravy a platby

vybavenie-1
 
Vybavenie a odoslanie objednávky

Ak je pri produkte označenie SKLADOM, všetky objednávky vybavujeme a odosielame do 24 hodín od prijatia, v prípade platby prevodom do 24 hodín od pripísania sumy objednávky na náš účet. V prípade, ak je pri produkte označenie VYPREDANÉ, alebo NA OBJEDNÁVKU, budeme vás kontaktovať o najbližšej dostupnosti eMailom/telefonicky.

Robíme všetko pre to, aby boli všetky produkty permanentne SKLADOM a po objednaní čo najskôr u vás. Po odoslaní zásielky vám vždy pošleme potvrdzujúci eMail s číslom balíka, podľa ktorého môžete sledovať pohyb zásielky. Nižšie uvádzame skutočné doby doručenia dohodnuté s jednotlivými doručovacími službami.

 

 

Doprava

Kuriér DPD (3,90€) - Doba doručenia je nasledujúci pracovný deň od odoslania. Zásielku vám osobne doručí kuriér, ktorý vás bude vopred telefonicky kontaktovať pre upresnenie času a miesta prevzatia.

 

Zásielkovňa - odberné miesto (3,90€) - Doba doručenia 1-2 pracovné dni. Zásielku si osobne prevezmete na najbližšom odbernom mieste Zásielkovne (Z-Point), ktoré ste si vybrali. Akonáhle bude zásielka na mieste, obdržíte informačnú SMS kedy a ako si ju môžete vyzdvihnúť.

 

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 50€.

 


Platba

Kartou (ZADARMO) - Za tovar zaplatíte okamžite pri objednávaní prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Použiť môžete kreditnú/debetnú kartu. Platba tak prebehne okamžite a tovar expedovaný ihneď.

 

Prevodom (ZADARMO) - Za tovar zaplatíte dopredu, prevodom na bankový účet. Ak zvolíte tento spôsob, v automatickom potvrdení objednávky (eMaile) nájdete údaje pre platbu (sumu, číslo účtu, variabilný symbol). Akonáhle bude suma pripísaná na náš účet, zásielku okamžite expedujeme na vašu adresu.

 

Dobierkou (1,90€) - Za tovar zaplatíte priamo pri prevzatí v hotovosti, alebo kartou.

 


Pre objednávky do Česka použite náš český eShop na: www.samoopalovacisvet.cz

 

Späť do obchodu