Blog

Aký dôležitý je (slnečný) vitamín D?

Význam vitamínu D v našom tele je často podceňovaný, no pre správne fungovanie organizmu a celkové zdravie je nevyhnutný. Ako si ho správne doplniť? Zvýšeným pobytom na slnku, alebo stravou?

7 Tipov ako sa správne a zdravo opaľovať

Dovolenková sezóna je v plnom prúde, niektorí už oddychujú, iní sa ešte len chystajú na vytúžený oddych do svojej obľúbenej destinácie. Voda, slnko a relax je hlavným bodom programu. Tisíce dovolenkujúcich majú jednu spoločnú aktivitu: Opaľovanie!

TEST Detských krémov na opaľovanie

Ochrana pokožky pred slnečným UV žiarením je v dnešnej dobe nutnosťou. Najmä u našich detí to platí dvojnásobne. Bez patričnej ochrany by sa jemná detská pokožka v žiadnom prípade nemala ocitnúť na priamom slnku. Nevinné spálenie môže viesť k poškodeniu epidermy, ktoré je nevratné, resp. pokožka si ho pamätá. Začervenanie sa síce po pár dňoch stratí, no v priebehu rokov sa môže prejaviť v podobe oveľa vážnejších problémov (alergia na slnko, pigmentové anomálie, kožné nádory a pod.) 

Samoopaľovací nástrek - Ako správne pripraviť pokožku?

Samoopaľovací nástrek je aktuálne najpohodlnejším a zároveň najzdravším spôsobom, ako získať bronzové opálenie. Dokonalý sexi odtieň doslova za pár minút vo vašom obľúbenom salóne, alebo priamo u vás doma.

Na našom trhu nájdete niekoľko značiek samoopaľovacích nástrekov, niektoré sú lepšie, niektoré naopak horšie. Aj samotná procedúra nástreku môže byť rozdielna podľa konkrétnej značky.

Jednu vec však majú všetky spoločnú.

Prečo je tak dôležité urobiť si jarný peeling pokožky?

Pokožka je jedným z najdôležitejších a najväčších orgánov tela. Nielenže nás chráni pred vonkajšími vplyvmi, ale zamedzuje tiež preniknutiu baktérií a vírusov do tela. Je veľmi dôležité, aby sme sa o ňu dostatočne starali. Niet nad zdravo vyzerajúcu, pružnú a hydratovanú pokožku, ktorá pôsobí sviežo a mlado.

6 Najobľúbenejších spôsobov opaľovania

Tesne pred príchodom opaľovacej sezóny je ideálny čas porozmýšľať, aký spôsob získavania bronzovej sexi pokožky, bude pre vás najlepší. Možností je vcelku dosť, poďme si teda rozobrať šesť najobľúbenejších.

Test produktov na prekrytie Vitiliga!

S príchodom leta a stále pribúdajúcimi slnečnými dňami pomaly odkladáme dlhé rukávy a nohavice nahradia šortky, či sukňa. Obedné slniečko je naozaj príjemné a dodáva nám potrebnú energiu. S postupným odhaľovaním pokožky však ukazujeme aj to, čo sme celú zimu skrývali pod šatami.

Firemný večierok v zlatom šate

Pomaly, ale isto sa blížia naše najobľúbenejšie sviatky. Ešte predtým, ako začne nákupný maratón a celodenná príprava dobrôt od výmyslu sveta, máte mnohí možnosť zažiariť niekde inde, ako v kuchyni pri sporáku. Firemný večierok pred Vianocami je na to priam stvorený.

Bronzová pokožka do svadobných šiat. Ako na to?

Plánovanie svadby je jednou z najdôležitejších a najkomplikovanejších životných udalostí.  Myslíte na viac ako milión vecí (miesto, výzdoba, dekorácie, kvety, menu, pozvánky, šaty, v neposlednom rade vizáž, účes, make-up, doplnky, ...).

Stránka 1 z 2 - 14 položiek celkom