Novinka

Peelingová špongia Velvotan

Špeciálna peelingová špongia na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacích produktov. Odstraňuje odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a vytvára dokonalý povrch pred aplikáciou...


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 2.3.2021
€7,50
Kategória: Doplnkové produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Určenie: Univerzálne pre všetky druhy čistiacich prípravkov
Materiál: Syntetické vlákno
 

Peelingové špongia

 

Špeciálna peelingová špongia zo syntetického vlákna na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacích produktov. Odstraňuje odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a vytvára dokonalý povrch pred aplikáciou.

 

Špongia Velvotan na praktický tvar "piškóty" pre pohodlné držanie. Môžete ju použiť s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom na pokožku, alebo peelingom.

Po použití stačí prepláchnuť v teplej vode a nechať vysušiť na vzduchu.

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov z povrchu. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacieho prípravku. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

 

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú špongiu naneste potrebné množstvo obľúbeného čistiaceho prípravku (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete občasne použiť v kombinácii s peelingom.

 


Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacích produktov nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami, prípadne by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý by mohol spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).


 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 3.2.2021
Perfektna špongia, skvele sadne do ruky a vypilinguje naozaj všetko.