Ako si vybrať samoopaľovací krém?

Ak patríte medzi začiatočníkov, alebo máte s použitím samoopaľovacích produktov negatívne skúsenosti, vybrať si správny produkt pre dokonalé opálenie, môže na prvý pohľad vyzerať zložito. Nič zložité to však nie je a vďaka nášmu jednoduchému postupu to zvládne naozaj každý.

V našej ponuke nájdete širokú škálu samoopaľovacích produktov TOP svetových značiek, ktoré síce fungujú na rovnakom princípe vytvorenia opálenia, no predsa sú medzi nimi drobné rozdiely v použití i vo výsledku.

 

Rozdelenie Samoopaľovacích produktov podľa typu pokožky

 

PRODUKTY PRE BLEDÝ AŽ STREDNE TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopaľovacie produkty vhodné pre bledé, až stredne tmavé typy pokožky. Ideálne pre začiatočníkov a ľudí, ktorí so samoopaľovaním nemajú veľké skúsenosti. Jednoducho sa aplikujú a výsledné opálenie je o niekoľko odtieňov tmavšie, ako váš prirodzený odtieň.

 

Samoopalovacie-produkty-pre-bledy-stredne-tmavy-typ-pokozky

 

  

PRODUKTY PRE TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopaľovacie produkty vhodné pre tmavé typy pokožky. Ideálne pre skúsených používateľov a tých, ktorí hľadajú naozaj intenzívny odtieň opálenia.

 

Samoopalovacie-produkty-pre-tmavy-typ-pokozky

 

 

DOPLNKOVÉ PRODUKTY

Samostatnú kategóriu tvoria doplnkové produkty, ktoré vám pomôžu pri príprave pokožky pred použitím samoopaľovacích produktov a tiež pri starostlivosti o získané opálenie, aby vám opálenie vydržalo čo najdlhšie.

 

Samoopalovacie-produkty-doplnkove

 

  

 

Konzistencia Samoopaľovacích produktov

 

Druhým základným rozdielom, ktorým sa jednotlivé samoopaľovacie produkty líšia je konzistencia a s tým spojený spôsob použitia. Každý si tak môže vybrať, ktorá forma použitia mu najviac vyhovuje. Tu je vysvetlenie jednotlivých pojmov:

 

 

Liquid

Tekuté mlieko (emulzia), ktorá sa aplikuje špeciálnou Mitt rukavicou. Tá zabezpečí rovnomerné rozotieranie po pokožke. Aplikačná Mitt Rukavica je vždy súčasťou balenia.

 

Lotion

Mlieko krémovej konzistencie, ktoré sa aplikuje ako bežný krém, prípadne telové mlieko.

 

Mousse

Pena jemnej textúry, ktorá je i pri malom množstve objemná a jednoducho sa rozotiera pomocou špeciálnej Mitt rukavice. Tá je vždy súčasťou balenia.

 

 

Ako sami vidíte, výber samoopaľovacieho produktu pre vaše dokonalé opálenie je naozaj jednoduchý. Ak by ste s výberom predsa len váhali, v našej kategórii TOP 5 Najpredávanejšie nájdete aktuálne BESTSELLERY, s ktorými určite neurobíte krok vedľa ;)

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis HOTLINE: 0948 650 699

Odpovede na najčastejšie otázky nájdete na stránke FAQ

 

Späť do obchodu