Ako si vybrať samoopaľovací krém?

Ak patríte medzi začiatočníkov, alebo máte s použitím samoopaľovacích produktov negatívne skúsenosti, vybrať si správny produkt pre dokonalé opálenie, môže na prvý pohľad vyzerať zložito. Nič zložité to však nie je a vďaka nášmu jednoduchému postupu to zvládne naozaj každý.

V našej ponuke nájdete širokú škálu samoopaľovacích produktov TOP svetových značiek, ktoré síce fungujú na rovnakom princípe vytvorenia opálenia, no predsa sú medzi nimi drobné rozdiely v použití i vo výsledku.

 

ZÁKLADNÉ ROZDELENIE


 

 

PRODUKTY PRE BLEDÝ AŽ STREDNE TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopaľovacie produkty vhodné pre bledé, až stredne tmavé typy pokožky. Ideálne pre začiatočníkov a ľudí, ktorí so samoopaľovaním nemajú veľké skúsenosti. Jednoducho sa aplikujú a výsledné opálenie je o niekoľko odtieňov tmavšie, ako váš prirodzený odtieň.

samoopalovacie-produkty-pre-bledu-pokozku

 


 

 

PRODUKTY PRE TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopaľovacie produkty vhodné pre tmavé typy pokožky. Ideálne pre skúsených používateľov a tých, ktorí hľadajú naozaj intenzívny odtieň opálenia.

samoopalovacie-produkty-pre-tmavu-pokozku

 


 

 

DOPLNKOVÉ PRODUKTY

Samostatnú kategóriu tvoria Doplnkové produkty, ktoré vám pomôžu pri príprave pokožky pred použitím samoopaľovacích produktov a tiež pri starostlivosti o získané opálenie, aby vám opálenie vydržalo čo najdlhšie.

samoopalovacie-produkty-doplnky

 


 

Druhým základným rozdielom, ktorým sa jednotlivé samoopaľovacie produkty líšia je konzistencia a s tým spojený spôsob použitia. Každý si tak môže vybrať, ktorá forma použitia mu najviac vyhovuje. Tu je vysvetlenie jednotlivých pojmov:

 

 

Liquid - Tekuté mlieko (emulzia), ktorá sa aplikuje špeciálnou Mitt rukavicou, ktorá zabezpečí rovnomerné rozotieranie po pokožke. Rukavica je vždy súčasťou balenia.

Lotion – Mlieko krémovej konzistencie, ktoré sa aplikuje ako bežný krém, prípadne telové mlieko.

Mousse - Pena jemnej textúry, ktorá je i pri malom množstve objemná a jednoducho sa rozotiera.

 

 

Ako sami vidíte, výber samoopaľovacieho produktu pre vaše dokonalé opálenie je naozaj jednoduchý. Ak by ste s výberom predsa len váhali, v našej kategórii TOP 5 Najpredávanejšie nájdete aktuálne BESTSELLERY, s ktorými určite neurobíte krok vedľa ;)

 


 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis HOTLINE: 0948 650 699

Odpovede na najčastejšie otázky nájdete na stránke FAQ