Aplikačný Mitt set Smittens

VYPREDANÉ
€12,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Materiál: Prírodné kokosové mikrovlákno
Určenie: Univerzálne pre všetky typy samoopaľovacích produktov

Aplikačné Mitt rukavice (Set)

 

Špeciálny set aplikačných rukavíc na telo a tvár z husto tkaného, prírodného kokosového vlákna. Príjemný extra mäkký povrch zaručí dokonalú a rovnomernú aplikáciu všetkých typov samoopaľovacích produktov. Naneste potrebné množstvo samoopaľovacieho krému, peny, alebo liquid mlieka a rovnomerne rozotierajte po pokožke.

 

Balenie obsahuje:

1x Veľká rukavica na telo

1x Malá rukavica na tvár

 

Aplikačná Mitt rukavica Smittens je kvalitný SPA produkt vyrobený z prírodných obnoviteľných zdrojov s dlhou životnosťou. Obojstranný extra mäkký 5vrstvový materiál s ochrannou TPU vrstvou, ktorá zabraňuje preniknutiu prípravku na dlane a ich zafarbeniu.

Rukavica na telo má pre pohodlné používanie skryté, zosilnené švy a pútko na sušenieSúčasťou balenia je aj menšia aplikačná mini Mitt rukavica na tvár, alebo menšie oblasti na tele.

 

Po použití rukavicu opláchnite v teplej vode (môžete občasne vyprať i v práčke) a nechajte vysušiť na vzduchu (nie v sušičke).

 

Ekologické materiály

Tieto aplikačné rukavice sú vyrobené z obnoviteľných bambusových vlákien. Na rozdiel od bavlny, alebo iných textílií je bambus aj po mnohonásobnom praním prírodne antibakteriálny, odolný proti plesniam a zápachu.

Bambusové vlákno má v porovnaní s bavlnenými, alebo polyesterovými materiálmi vysokú pevnosť v lámaní, lepšie vlastnosti odvádzania vlhkosti a lepšie vstrebávanie vlhkosti.

Skvelé pre životné prostredie a tiež pre vašu pokožku!

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu