CLEANER 500ml - Čistiaci prostriedok

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
SKLADOM
€13,90
Kategória: Pre salóny
Konzistencia: Liquid (čistič pištole)
Veľkosť balenia: 500ml (5 čistení pištole)
Typ zariadenia: Vhodný pre všetky nástrekové zariadenia
Spotrebujte do: 6 mesiacov od otvorenia

Organický čistič striekacej pištole

 

CLEANER je 100% Organický prostriedok na čistenie striekacej pištole pre samoopaľovací (cukrový) nástrek. Správne čistenie pištole je kľúčom pre jednoduchú a dokonalú aplikáciu nástrekového opálenia.

Nesprávna údržba a čistenie zariadení spôsobuje problémy pri používaní a znižuje kvalitu fungovania: kvapôčkový efekt, fľaky, nerovnomerný prúd, zasekávanie trysky a mnohé iné komplikácie pri aplikácii samoopaľovacieho nástreku. 

Zloženie prostriedku na čistenie je na báze morských rias a je 100% prírodné.

 

  • 100% Organické zloženie

  • Jednoduché používanie

  • Pre všetky typy nástrekových pištolí

  • Príjemná neutrálna vôňa

  • Balenie vydrží na 5 čistení pištole

 

 

POUŽITIE


 

Odstráňte všetok obsah z nádobky pištole a nádobku prepláchnite čistou vodou.

Nalejte do nádobky pištole 100ml CLEANERU. Zapnite zariadenie a vystriekajte celý obsah nádobky na uterák, alebo do umývadla. Následne nádobku dôkladne prepláchnite vodou a naplňte 50ml čistej vody. Rovnakým spôsobom vystriekajte celý obsah vody z nádobky a utrite do sucha.

  

EXTRA TIP - CLEANER môžete použiť aj na vonkajšie časti zariadenia znečistené samoopaľovacím nástrekom. Na handričku naneste malé množstvo čistiaceho prostriedku a znečistené časti pretrite. Následne handričku prepláchnite v čistej vode a ešte raz pretrite. Nakoniec utrite do sucha.

 

Ako často používať CLEANER?

Pre správnu funkčnosť vášho zariadenia odporúčame používať CLEANER v pravidelných intervaloch, ideálne po 10-20 striekaniach. Iba dokonale vyčistené zariadenie vám bude plnohodnotne a dlhodobo fungovať. Nezabúdajte po každom skončení pracovného dňa, alebo po poslednom samoopaľovacom nástreku prečistiť svoju pištoľ spolu s tryskami a všetkými časťami vášho nástrekového zariadenia.

Postupujte vždy podľa špecifikácie konkrétneho zariadenia.

 

 


  

V prípade záujmu o spoluprácu, individuálny prístup, informačnú podpora, špeciálne akcie a pod., neváhaj kontaktovať naše VEĽKOOBCHODNÉ ODDELENIE.

Registruj sa ako Partnerský salón a nakupuj už dnes vo veľkoobchodných cenách...

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu