Dripping Gold Kabuki Brush

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€23,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ: Vegan friendly, Cruelty-free
Zloženie: Syntetické vlákno

Luxusný kabuki štetec

 

Dripping Gold Kabuki Brush je luxusný aplikačný štetec vyvinutý na konečnú úpravu pri aplikácii samoopaľovacích produktov. Hodvábne jemné a extra husté syntetické štetiny zabezpečujú naozaj rovnomerné rozotieranie samoopaľovacích produktov. Krásne rozotrenie "do stratena" bude extrémne jednoduché.

Ideálny na konečnú úpravu na prstoch, priehlavkoch, bikinách a ostatných ťažšie prístupných častiach tela. Jedinečný tvar štetca oceníte pri aplikácii samoopaľovacej hmly na pleť. 

Ak hľadáte naozaj kvalitný a spoľahlivý štetec na FINISH POWDER, práve ste ho našli! 

 

Kabuki Brush je navrhnutý pre maximálny komfort a jednoduchosť použitia. Perfektne padne do ruky, jednoducho sa udržiava a po vysušení štetiny dokonale držia svoj tvar

 

 

POUŽITIE


  

Na pokožku naneste potrebné množstvo samoopaľovacej kozmetiky, rozotrite a aplikáciu dokončite štetcom. Postupujte krúživými pohybmi po pokožke, pri komplikovanejších partiách (hánky na rukách, prsty, priehlavky a pod.) stierajte jemnejšie "do stratena". Pri aplikácii na pleť a dekolt môžete opálenie jednoducho kontúrovať.

Pri použití púdru štetec jemne namočte do púdru, oklepte prebytočné množstvo púdru a jemne prepudrujte požadované miesta na tele. Postupujte jemne a príliš netlačte, aby ste neporušili rovnomernosť opálenia.

 

Po použití opláchnite v teplej vode pri maximálnej teplote 30°C. Prebytočnú vodu odsajte papierovou utierkou, alebo uterákom. Štetec nechajte voľne usušiť, nesušte v sušičke ani na radiátore.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu