Fake Bake Sport Daily Tan 236ml

VYPREDANÉ
Značka: Fake Bake
€31,90 –18 % €25,90
Kategória: Všetky produkty
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 236 ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia
Fake Bake Sport samoopalovaci krem
ZĽAVA
€31,90 –18 %

Samoopaľovací krém (fitness)

 

Fake Bake SPORT je aktívny hydratačný samoopaľovací krém pre postupné vytvorenie a udržanie jemného bronzového opálenia pre mužov a ženy s aktívnym životným štýlom (fitness, športovci). Pravidelným používaním udržuje pokožku hydratovanú a jemne opálenú. Nemá sprievodnú farbu, takže ho môžete použiť kedykoľvek v priebehu dňa ako bežný telový, hydratačný krém.

picto-fakebake-sk

  • Ľahký hydratačný krém s postupným opálením

  • Vytvára jemné opálenie, predlžuje a udžuje už získané opálenie

  • Príjemná vôňa kokosu a papáje

  • Aplikačné rukavice v balení

  • Prírodné DHA zloženie obohatené o zelený čaj

  • Kyselina hyalurónová a Tyrosin pre pevnosť a hĺbkovú hydratáciu

  • Neupcháva póry

  • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

  • Pre ženy aj pre mužov

  • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovací krém Fake Bake SPORT vytvára opálenie na báze dvoch aktívnych opaľovacích látok. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o 1-2 odtiene tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Zloženie tohto samoopaľovacieho krému je vylepšené o prírodný Tyrosin a Kyselinu hyalurónovú pre pevnosť a hĺbkovú hydratáciu. Obsahuje aj vynikajúci antioxidant, ktorým je zelený čaj. Ten pomáha v boji proti voľným radikálom, ktoré môžu spôsobiť predčasné starnutie pokožky.

Fake Bake SPORT je veľmi obľúbený u pravidelných návštevníkov fitness, po sprche po cvičení. Neobsahuje sprievodnú farbu a preto je jeho aplikácia veľmi jednoduchá. Používa sa ako bežné telové, hydratačné mlieko. Jemné opálenie, ktoré vytvára pôsobí na vyrysovanej pokožke naozaj sexy.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO KRÉMU


 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacieho krému Fake Bake SPORT doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovací krém Fake Bake SPORT pred použitím potraste. Nanášajte krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár. Nakoľko krém neobsahuje sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho krému si opakom dlaní pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho krému a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Fake Bake SPORT je nelepivý s príjemnou vôňou (kokos + papája) a po pár minútach sa vstrebe. Po aplikácii samoopaľovacieho krému si dôkladne umyte dlane a bez obáv sa môžete obliecť. Ak sa vám samoopaľovací krém dostal aj na nechty, papierovou utierkou si ho zotrite. Fake Bake SPORT môžete používať aj lokálne (ruky, nohy, dekolt) kedykoľvek v priebehu dňa.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovací hydratačný krém Fake Bake Sport

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
S Avatar autora | 12.6.2017
Odporúčam, super!
5
L Avatar autora | 17.5.2017
Dobrý produkt, som spokojný.
Späť do obchodu