He-Shi CLASSIC Collection Exclusive Set

PREDAJ SKONČIL
Značka: He-Shi
€84,20 –30 % €58,90
Kategória: Akcie / Zľavy
Konzistencia: Liquid (tekuté mlieko) + Krém + Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml + 100ml + 150ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 + 12 mesiacov od otvorenia
he shi classic collection exclusive samoopalovaci set
ZĽAVA
€84,20 –30 %

Set CLASSIC Collection

 

Exkluzívne balenie CLASSIC Collection je set 4 kusov najobľúbenejších samoopaľovacích produktov pre dokonalé opálenie a luxusný vzhľad. Balenie obsahuje všetko potrebné pre získanie bronzového opálenia.

 

OBSAH BALENIA (4ks)

 • He-Shi Tan Remover & Primer 150ml
 • He-Shi Express Liquid Tan 150ml
 • He-Shi HD Wonder Glow 100ml
 • He-Shi Velvet Mitt

 

He-Shi Tan Remover & Primer pre tú najlepšiu prípravu pokožky pred samoopaľovaním. S využitím prírodných AHA kyselín na prípravu a exfoláciu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Primer je obohatený o klinicky overené hydratačné zložky. AloeVera pre dodatočnú hydratáciu a zjemnenie pokožky.

 

Ikonické a oceňované samoopaľovacie mlieko He-Shi Express pre vytvorenie bronzového opálenia. S jednoduchou aplikáciou a možnosťou opätovnej aplikácie pre dosiahnutie intenzívnejšieho odtieňa opálenia. Špeciálna technológia Moisture Lock pre uzamknutie hydratácie v pokožke. Blednutie opálenia je preto prirodzené a rovnomerné.

 

Ľahký a rozjasňujúci make-up He-Shi HD Wonder Glow ktorý zvýrazní, rozžiari tón pleti a zakryje jemné nedokonalosti. Pokožku zanechá bezchybnú a krásne zjednotenú. Je odolný proti striekajúcej vode, ideálny na zvýraznenie a zdokonalenie pokožky, či príležitostné skrášlenie pokožky na párty.

 

Luxusná aplikačná He-Shi Velvet Mitt pre ešte pohodlnejšiu a jednoduchšiu aplikáciu. Obojstranná zamatová rukavica s ultra hladkým povrchom, ktorá pomáha dosiahnuť dokonalé rovnomerné nanášanie bez fľakov.

 

 

Tento exkluzívny He-Shi CLASSIC Collection darčekový Set obsahuje všetko pre prípravu, vytvorenie a zvýraznenie opálenia.

Ako prvé začneme s prípravou pokožky pred samoopaľovaním pomocou jemnej peny. 

 

     

He-Shi Tan Remover & Primer 

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pena pre jemné odstránenie opálenia získaného samoopaľovacou kozmetikou. Rovnako dokonale pripraví pokožku pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Vaša pokožka bude 100% pripravená a zjednotená na aplikáciu. Pena je vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky.

Je obohatená o prírodné ovocné kyseliny a enzýmy z mučenky, ananásu a hrozna, ktoré účinne a jemne odstraňujú opálenie už do 5 minút. Najväčší benefit tejto peny je použitie nielen bezprostredne po aplikácii samoopaľovacej kozmetiky na opravu jemných nedokonalostí, ale aj na odstránenie staršieho, odoznievajúceho opálenia. 

picto-he-shi-sk

 • Jedinečná pena na odstránenie opálenia a prípravu pokožky

 • Opálenie odstráni a pokožku pripraví do 5 minút od aplikácie

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzýmy - maracuja, ananás a hrozno

 • Efektívne zjednotí pokožku a odstráni odumreté časti pokožky

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné zloženie pre jemnú a účinnú elimináciu opálenia

 • Obsahuje ALOE VERA na zvláčnenie a úpravu pokožky

 • Izopentydiol pre okamžitú hydratáciu a zjednotenie pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky

 • Neupcháva póry

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Pena He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostredníctvom prírodných enzýmov a ovocných kyselín. Vďaka pridaniu Aloe Vera bude vaša pokožka vláčna a zjemnená. Izopentydiol poskytuje okamžitú hydratáciu a je klinicky dokázané, že zvyšuje vlhkosť pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideálna pre používateľov, ktorí chcú jemne odstrániť opálenie, urýchliť odoznievanie staršieho opálenia, alebo zjemniť, či opraviť už vytvorené opálenie. Podrobný postup aplikácie peny nájdeš TU.

Po príprave pokožky ako druhý krok aplikujeme Samoopaľovacie tekuté mlieko.

 

 

He-Shi Express Liquid Tan 150ml

 

He-Shi Express je základné samoopaľovacie mlieko, niekoľkonásobný víťaz "Beauty Awards" s rýchlou a jednoduchou aplikáciou. Samoopaľovacie mlieko prináša dokonalý výsledok stredne tmavého, bronzového opálenia. Aplikácia samoopaľovacieho liquid mlieka je vďaka pribalenej luxusnej Mitt rukavici veľmi jednoduchá a vždy rovnomerná.

picto-he-shi-sk

 • Základné Samoopaľovacie mlieko, niekoľkonásobný víťaz "Beauty Awards"

 • Vytvára jemné až stredne tmavé opálenie

 • Veľmi jemná neutrálna vôňa

 • Luxusná Aplikačná Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacie mlieko He-Shi Express vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

He-Shi Express neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO MLIEKA


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho mlieka He-Shi Express doporučujeme urobiť si telový peeling pomocou He-Shi Tan Remover & Primer, ktorý je súčasťou tohto darčekového balenia. Primer pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovacie mlieko He-Shi Express pred použitím potraste. Nasaďte si Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho mlieka si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila. 

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 3 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 6 až 8 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu.

Po vytvorení opálenia ako tretí krok aplikujeme Rozjasňujúci make-up.

 

 

He-Shi HD Wonder Glow 100ml

 

He-Shi HD Wonder Glow je žiarivý rozjasňujúci make-up na telo a pleť. Perfektne rozžiari, zvýrazní pleť a zároveň skryje jemné nedokonalosti. Pokožku zanechá bezchybnú a krásne zjednotenú. Je odolný proti striekajúcej vode, ideálny na zvýraznenie a zdokonalenie pokožky, či príležitostné skrášlenie pokožky na párty. 

picto-he-shi-sk

 • Jedinečný tekutý trblietavý rozjasňovač na pleť a telo

 • Kryštalické minerály rozžiaria pokožku a zjednotia tón pleti

 • Pigmenty skryjú jemné nedokonalosti, žilky, začervenania

 • Bronzujúci odtieň vytvorí zdravo vyzerajúci opálený vzhľad

 • Aloe Vera pre okamžitú hydratáciu a upokojenie pleti

 • Ľahká konzistencia krásne splynie s pokožkou

 • Neupcháva póry

 • Bezpečný v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Splash proof - odolný voči striekajúcej vode až 24 hodín

 

Rozjasňujúci Make-Up miluje pokožku a podčiarkne jej krásu. Pigmenty pre zjednotenie, trblietavé mikročastice pre rozjasnenie. Používa sa samostatne ako zvýraznenie opálenia, zjednotenie pleti a pokožky. Môžete ho použiť aj v kombinácii s dekoratívnou kozmetikou pre elegantný efekt.

He-Shi HD Wonder Glow aplikujte na pleť, telo a na časti, ktoré chcete rozjasniť a zvýrazniť. Pre jemnejší efekt môžete He-Shi rozjasňovač primiešať do podkladu. Pre výraznejší efekt aplikujte priamo na pokožku a vyskúšajte výraznejší Strobing. Vaša pokožka získa krásny bronzový, žiarivý lesk. Nanášajte štetcom, alebo Mitt rukavicou v menšom, alebo väčšom množstve, podľa toho, aký výsledný efekt chcete dosiahnuť.

 

 

 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať He-Shi Tan Remover & Primer?

Ako aplikovať samoopaľovacie mlieko He-Shi

Aplikácia samoopaľovacieho mlieka He-Shi Express

Rozjasňujúci Telový a pleťový make-up He-Shi HD Wonder Glow

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu