He-Shi Tan Remover & Primer 150ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€22,90 –26 % €16,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Použitie: Na telo
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia
He-Shi Tan Primer Revomer pena
Tip ZĽAVA
€22,90 –26 %

Jemná čistiaca pena na prípravu pokožky pred samoopaľovaním

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pena pre dokonalú prípravu pokožky pred použitím akejkoľvek samoopaľovacej kozmetiky. Vhodná tiež pre jemné odstránenie staršieho opálenia získaného samoopaľovacou kozmetikou. Je vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky.

Obohatená o prírodné ovocné kyseliny a enzýmy z mučenky, ananásu a hrozna, ktoré účinne a jemne odstraňujú staré opálenie už do 5 minút. Môžete použiť aj bezprostredne po použití samoopaľovacej kozmetiky na opravu jemných nedokonalostí, ktoré mohli vzniknúť pri nedokonalej aplikácii.

picto-he-shi-sk

 • Jedinečná pena na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky

 • Staré opálenie odstráni už do 5 minút

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzýmy - maracuja, ananás a hrozno

 • Efektívne zjednotí pokožku a odstráni odumreté časti pokožky

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné zloženie s obsahom ALOE VERA na zvláčnenie a úpravu pokožky

 • Izopentydiol pre okamžitú hydratáciu a zjednotenie pokožky pred aplikáciou

 • Neupcháva póry

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Pena He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostredníctvom prírodných enzýmov a ovocných kyselín. Vďaka pridaniu Aloe Vera bude vaša pokožka vláčna a zjemnená. Izopentydiol poskytuje okamžitú hydratáciu a je klinicky dokázané, že zvyšuje vlhkosť pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideálna pre aktívnych používateľov samoopaľovacej kozmetiky, ktorí chcú medzi jednotlivými aplikáciami jemne odstrániť staré opálenie a dokonale pripraviť pokožku na ďalšiu aplikáciu nového opálenia.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA PENY


 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím peny He-Shi Tan Remover & Primer doporučujeme výdatnú sprchu pre dôkladné zmytie zbytkov kozmetiky z pokožky. Po umytí a osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii čistiacej peny na čistú a suchú pokožku, bez deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

He-Shi Tan Remover & Primer pred použitím potraste. Nanášajte krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke v dostatočnom množstve (neaplikujte na tvár). Pena pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Nakoľko pena nie je samoopaľovacia a neobsahuje žiadnu sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice. (Pozri aplikačné video).  

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

He-Shi Tan Remover & Primer je nelepivá pena s príjemnou vôňou hrušky a nektarinky. Penu nechajte na pokožke pôsobiť 5 minút a následne sa dôkladne osprchujte. Pri odstraňovaní staršieho opálenia si penu nechajte pôsobiť 10 minúť a následne sa osprchujte.

Platí pravidlo: Čím dlhšie si penu necháte pôsobiť, tým viac odstráni opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 10 minút. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


EXTRA TIPY PRE TEBA

1. Zjednotenie pokožky a odstránenie opálenia odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

2. Odstrániť opálenie môžete aj okamžite po použití samoopaľovacej kozmetiky ako opravu jemných nedokonalostí na miesta, ktoré nechcete mať opálené.

3. Penu môžete použiť aj na zjemnenie vytvoreného opálenia už na druhý deň po aplikácii samoopaľovacej kozmetiky.


 

Ak Vám výsledný efekt odstránenia opálenia nestačí, môžete aplikáciu peny po 24hodinách zopakovať. Aplikovať môžete aj lokálne, iba na oblasť, ktorú chcete zjednotiť/zjemniť. Pre prípravu pokožky pred samoopaľovaním postačí jedna aplikácia vždy 24hod. pred samoopaľovaním.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať He-Shi Tan Remover & Primer?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 2.11.2021
Mám vyskúšané, paráda! Krásne prechody z opáleného do prirodzeného sa s ňou dajú robiť.
Späť do obchodu