He-Shi Day To Day Gradual Tan 200ml

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€29,90
Kategória: Samoopaľovacie krémy
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 200 ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovací krém (postupné opálenie)

 

He-Shi Day To Day Gradual je ľahký hydratačný krém na každodenné použitie, ktorý postupne vytvára a udržuje jemné bronzové opálenie. Pravidelným používaním udržuje pokožku hydratovanú a zároveň jemne opálenú. Neobsahuje sprievodnú farbu, takže sa dá aplikovať kedykoľvek v priebehu dňa, ako bežné telové, alebo hydratačné mlieko.

picto-he-shi-sk

 • Ľahký hydratačný krém s postupným opálením

 • Vytvára jemné opálenie, predlžuje a udržuje už získané opálenie

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E a Aloe Vera

 • Obsahuje ProVitamín B5, ktorý vyživuje a vyhladzuje pokožku

 • Bez sprievodnej farby

 • Neupcháva póry

 • Bezpečný v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovací krém He-Shi Day To Day Gradual Tan vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

He-Shi Day To Day Gradual je ideálny pre používateľov, ktorí nechcú samoopaľovací krém s komplikovanou aplikáciou. Neobsahuje sprievodnú farbu, preto je jeho použitie veľmi jednoduché - ako bežné telové, hydratačné mlieko. Kombinácia hydratačných látok a vitamínov, Aloe Vera, ProVitamínu B5 a vitamínu E upokojuje, zlepšuje stav pokožky a chráni ju pred poškodením voľnými radikálmi. Takto hydratovaná pokožka si aj naďalej udržuje potrebnú vláčnosť, čo zabraňuje predčasnému starnutiu.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO KRÉMU


 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacieho krému He-Shi Day To Day Gradual doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovací krém He-Shi Day To Day Gradual pred použitím potraste. Nanášajte krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár. Nakoľko krém neobsahuje sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho krému si opakom dlaní pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho krému a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

He-Shi Day To Day Gradual Tan je nelepivý s príjemnou vôňou a po pár minútach sa vstrebe. Po aplikácii samoopaľovacieho krému si dôkladne umyte dlane a bez obáv sa môžete obliecť. Ak sa vám samoopaľovací krém dostal aj na nechty, papierovou utierkou si ho zotrite. He-Shi Day To Day Gradual môžete používať aj lokálne (ruky, nohy, dekolt) kedykoľvek v priebehu dňa.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovací krém He-Shi Day To Day Gradual Tan?

Samoopaľovací krém He-Shi Day To Day Gradual Tan

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 23.4.2021
Úplne skvelý hydratačný krémik. A s opálením som spokojná, doporučujem!
4
L Avatar autora | 17.5.2017
Krémik mi vytvoril prirodzené opálenie, som spokojná.
5
A Avatar autora | 19.9.2016
Po nanesení je všetko ok, dokonca veľmi dobre zjednotí aj predchádzajúce nanýášanie ak nebolo rovnomerné. Ale opálenie je vidno až po 8 hodinách.
Späť do obchodu