Peelingová rukavica DOUBLE SIDE

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
€9,50
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku
Určenie: Univerzálne pre všetky druhy čistiacich prípravkov
Materiál: Syntetické vlákno

Obojstranná peelingová rukavica

 

Špeciálna peelingová rukavica zo syntetického vlákna na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Odstraňuje odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a vytvára dokonalý povrch pred aplikáciou.

 

Rukavica DOUBLE SIDE PEELING GLOVE má praktický tvar ukončený manžetou pre pohodlné používanie. Môžete ju použiť s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom na pokožku, alebo akýmkoľvek peelingom.

Po použití stačí prepláchnuť v teplej vode (max. 30ºC) a nechať vysušiť na vzduchu (nie v sušičke).

 

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

 

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú rukavicu naneste potrebné množstvo obľúbenej kozmetiky (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete občasne použiť v kombinácii s peelingom.

 


Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami. Môžu tiež na pokožke zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý spôsobuje nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).


 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu