He-Shi Rapid 1Hour Mousse 150ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€37,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacia pena so zrýchleným účinkom

 

He-Shi Rapid 1Hour Mousse je luxusná samoopaľovacia pena, ktorá opaľuje pokožku už za 1 hodinu a vytvára dokonale rovnomerné opálenie. Hĺbku a intenzitu opálenia si naviac môžete regulovať dobou pôsobenia pri aplikácii.  

1 hodina (jemné, zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavšie opálenie)

Samoopaľovacia pena sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje. To zaručuje dokonalý výsledok bronzového opálenia. Je vhodná pre začiatočníkov, aj pre skúsených používateľov.

picto-he-shi-sk

 • Luxusná Samoopaľovacia pena so zrýchleným účinkom

 • Vytvára jemné, stredne tmavé až tmavé opálenie

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Aplikačná Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E, avokádo, jojobový a argánový olej

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Opálenie vytvorí za 1-4 hodiny

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez alkoholu, palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácie celého tela

 

Samoopaľovacia pena He-Shi Rapid 1Hour Mousse vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú okamžité opálenie. 

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

He-Shi Rapid 1Hour Mousse neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bola samoopaľovacia pena nanesená. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACEJ PENY


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacej peny He-Shi Rapid 1Hour Mousse doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovaciu penu He-Shi Rapid pred použitím potraste. Nasaďte si Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacej peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Aplikácia je rovnaká ako pri He-Shi Express - Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila. 

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa pena úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 1 hodina (jemné, zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavé, hlboké opálenie), viac než 4 hodiny nie sú potrebné. 

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia sú 4 hodiny. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nestačí, môžete aplikáciu samoopaľovacej peny po 24hodinách zopakovať, ale už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovaciu penu He-Shi Rapid 1Hour Mousse?

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RL Avatar autora | 4.5.2024
👍
5
C Avatar autora | 23.10.2023
Veľká spokojnosť, len tá vôňa je pre mňa nie moc príjemná. Krásne vynikne vypracované telo :) Pohľady žien zaručené :)
5
Avatar autora | 16.5.2023
Perfektne👍
5
LV Avatar autora | 19.9.2022
Zatiaľ som sa natrela len raz, ale musím povedať, že zatiaľ som s produktom spokojna ľahko sa nanasal a efekt bol podľa mojich predstav ????????????
5
PG Avatar autora | 21.6.2022
Super - viac netreba dodať.!!!
5
S Avatar autora | 12.6.2021
Super krásne opálenie do tmava, jendoduche rozotieranie a Opálenie vydrží dlho takže ja som velmi spokojná :) urcite zatiaľ top produkt zo všetkých čo som skúsila...
5
I Avatar autora | 9.6.2021
Nakoľko sa môj obľubený produkt FakeBake 60Minut prestal vyrábať, odporučili mi túto penu. Môžem povedať maximálna spokojnosť :) Trošku menej sladko vonia, skôr tak sviežo, ale výsledok super
Späť do obchodu