Novinka

Profesionálne nástrekové zariadenie


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 19.9.2019
€259
Kategória: Pre salóny
 

Profesionálne nástrekové zariadenie

 

Vysoko účinné Airbrush zariadenie svetového výrobcu (High Volume Low Pressure) pre aplikáciu profesionálneho nástrekového opálenia vhodné pre salóny, ale aj mobilné služby v oblasti opálenia. Umožňuje rovnomerné a presné rozprašovanie na veľkú plochu. S týmto ľahkým, prenosným zariadením je aplikácia veľmi rýchla a jednoduchá, s minimálnym rizikom zlievania nástreku (kvapôčkového efektu a iných negatív).

Produkt nemeckej, precíznej kvality s Turbínou o výkone 300W a pištoľ so špeciálnou rozprašovacou dýzou poskytuje maximálne využitie samoopaľovacej náplne pri minimálnej spotrebe. Pištoľ je extrémne ľahká, neupcháva sa a jednoducho sa nastavuje, čo zaručuje naozaj dokonale presnú aplikáciu.

Zariadenie je odteraz vybavené novým, vylepšeným zásobníkom. Nádobka má rozšírenú základňu pre lepšiu stabilitu a vnútorný kónický tvar, ktorý je navrhnutý pre maximálne využitie samoopaľovacej náplne.

Bezpečné použitie so zníženou spotrebou energie robí toto zariadenie bezkonkurenčným vzhľadom na ochranu životného prostredia.

 

Balenie obsahuje:

  • Airbrush tanning system (kompresor)
  • Hadica (dĺžka 2m)
  • Pištoľ so zásobníkom (150ml)
  • Návod na použitie s garantovanou zárukou 2 roky

  

V prípade záujmu o ďalšiu spoluprácu v oblasti nástrekového opálenia kontaktujte náš Veľkoobchod

SAMOOPALOVACISVET - Profesionálne nástrekové zariadenie - START PACK


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: