Dripping Gold Fresh Glow 150ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€19,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Konzistencia: Pena
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy pokožky
Použitie: Na telo
Spotrebujte do: 6 mesiacov od otvorenia

Jemná čistiaca pena na prípravu pokožky pred samoopaľovaním

 

Dripping Gold Fresh Glow je jemná pena na 100% prípravu pokožky pred použitím akejkoľvek samoopaľovacej kozmetiky. Ideálna tiež pre rýchle odstránenie staršieho opálenia získaného samoopaľovacou kozmetikou. Vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky.

Jednoduchá a expresná príprava pokožky pred samoopaľovaním. Obohatená o vitamíny, ktoré účinne a bez extrémneho namáhania pokožky odstraňujú staré opálenie už do 5 minút. Fresh Glow môžete použiť aj bezprostredne po použití samoopaľovacej kozmetiky na opravu jemných nedokonalostí, ktoré mohli vzniknúť pri aplikácii samoopaľovacej kozmetiky.

  picto-sosu-sk

 • Jedinečná pena na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky

 • Staré opálenie odstráni už do 5 minút

 • Hodvábne jemná pokožka po použití

 • Vitamíny A a E upokojujú a regenerujú, chránia a hydratujú pokožku 

 • Odporúčame aplikovať s rukavicou LUXURY Exfoliating Mitt

 • Neupcháva póry, bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 • PETA certifikát

   

Odstraňovač opálenia Dripping Gold Fresh Glow hĺbkovo čistí a odstraňuje odumreté kožné bunky. Odstraňuje opálenie získané samoopaľovacou kozmetikou vďaka prírodným kyselinám. Vitamíny a hydratačné zložky pokožku vyživia a regenerujú.

Dripping Gold Fresh Glow je ideálna pre všetkých používateľov samoopaľovacej kozmetiky, ktorí chcú dokonale pripraviť pokožku na aplikáciu.

Je skvelou voľbou pre jednoduché, rýchle a šetrné odstránenie opálenia medzi jednotlivými aplikáciami samoopaľovacej kozmetiky.

 

Všetky produkty Dripping Gold sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA


 

Dripping Gold Fresh Glow pred použitím potraste. Nanášajte krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke v dostatočnom množstve (neaplikujte na tvár). Pena pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Nakoľko pena nie je samoopaľovacia a neobsahuje žiadnu sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice. Penu nechajte na pokožke pôsobiť 5 minút a následne sa dôkladne osprchujte.

Pri odstraňovaní staršieho opálenia si penu nechajte pôsobiť 10 minúť a následne sa osprchujte. Pre lepší efekt a dôkladnejšie odstránenie staršieho opálenia penu použite s peelingovou rukavicou LUXURY Exfoliating Mitt z našej ponuky Doplnkových produktov. 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si penu necháte pôsobiť, tým viac odstráni opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 10 minút. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

 


 

EXTRA TIPY  

 • Zjednotenie pokožky a odstránenie opálenia odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.
 • Odstrániť opálenie môžete aj okamžite po použití samoopaľovacej kozmetiky ako opravu jemných nedokonalostí na miesta, ktoré nechcete mať opálené.
 • Penu môžete použiť aj na zjemnenie vytvoreného opálenia už na druhý deň po aplikácii samoopaľovacej kozmetiky.

 


 

 

Ak chcete penu použiť opakovane, môžete tak urobiť najskôr po 24hod. Aplikovať môžete aj lokálne, iba na oblasť, ktorú chcete zjednotiť/zjemniť. Pre prípravu pokožky pred samoopaľovaním postačí jedna aplikácia vždy 24hod. pred samoopaľovaním.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu