Dripping Gold LUXURY Exfoliating Mitt

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€9,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodná aj pre citlivú pokožku

Obojstranná peelingová rukavica

 

Dripping Gold LUXURY Exfoliating Mitt je luxusná obojstranná peelingová rukavica vyvinutá špeciálne na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Odstraňuje odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a zanechá pokožku čistú a dokonale pripravenú na aplikáciu.

 

Rukavica LUXURY Exfoliating Mitt je navhrnutá pre čo najjednoduchšie používanie s protišmykovou elastickou manžetou. Pred prvou aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky ju môžete použiť samostatne, avšak pre čo najdokonalejšiu prípravu pred samoopaľovaním odporúčame kombináciu s peelingom Dripping Gold Pre-Party Polish.

 

Ak už máte staršie (miznúce) opálenie, odporúčame použitie v kombinácii s odstraňovačom opálenia Fresh Glow Tan Removal Mousse

 

Po použití stačí prepláchnuť v teplej vode (max. 30ºC) a nechať vysušiť na vzduchu (nie v sušičke ani na radiátore).

 

 

Prečo je peeling pokožky tak dôležitý?

Peeling odstráni povrchové odumreté bunky pokožky a zvyšky kozmetických produktov. Tým pokožku vyčistí, odmastí a dokonale pripraví na aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky. Vstrebanie opálenia je potom rovnomerné a predĺži sa aj jeho trvanie.

Pravidelný peeling tiež vyrovnáva tón pleti, stimuluje kolagén, zjemňuje pokožku, redukuje zarastené chĺpky, hrčky a upchaté póry, akné, urýchľuje obnovu a povrchovú úpravu pokožky.

 

Peelingovú procedúru je najvhodnejšie vykonávať pri sprchovaní, alebo kúpaní. Na peelingovú rukavicu naneste potrebné množstvo obľúbenej kozmetiky (sprch. gélu, mydla a pod.) a jemne masírujte pokožku krúživými pohybmi. Pre znásobenie efektu môžete použiť v kombinácii s peelingom Dripping Gold Pre-Party Polish.

 


Pri peelingu pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky nepoužívajte čistiace prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by mohli reagovať so samoopaľovacími látkami. Môžu tiež na pokožke zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý spôsobuje nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).


 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu