Fake Bake 60 Minutes Rapid Self-Tan Liquid 236ml

DOČASNE VYPREDANÉ
Značka: Fake Bake
€38,90
Kategória: Samoopaľovacie produkty
Konzistencia: Liquid (mlieko)
Veľkosť balenia: 236 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacie tekuté mlieko so zrýchleným účinkom

 

Fake Bake 60 Minutes je revolučné samoopaľovacie mlieko, s ktorým dosiahnete bronzové opálenie už za 60 minút. Samoopaľovacie liquid mlieko sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje. To zaručuje dokonalý výsledok bronzového opálenia. Vhodné je pre začiatočníkov, aj pre skúsených používateľov. Fake Bake 60 Minutes prekvapí svojou príjemnou exotickou vôňou s kokosovými tónmi.

picto-fakebake-sk

 • Revolučné Samoopaľovacie mlieko so zrýchleným účinkom

 • Vytvára jemné, stredne tmavé až tmavé opálenie

 • Exotická - kokosová vôňa

 • Aplikačné rukavice + Mitt rukavica v balení

 • Trojzložkové zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 1-3 hodiny

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake 60 Minutes vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Fake Bake 60 Minutes neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod. Okrem produktov na Vitiligo je aj samoopaľovacie mlieko Fake Bake 60 Minutes vhodné na zmiernenie kožných defektov a prekrytie pigmentových škvŕn.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO MLIEKA


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho mlieka Fake Bake 60 Minutes doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake 60 Minutes pred použitím potraste. Nasaďte si aplikačné rukavice, následne Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice aj špeciálna Mitt rukavica sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležitéNikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho mlieka si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 5 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3 hodiny (tmavšie hlboké opálenie).

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia sú 3 hodiny. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovacie mlieko Fake Bake 60Minutes?

5
19x
4
1x
3
0x
2
1x
1
3x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 22.4.2020
???? Fake Bake používam už roky a som veľmi spokojná :)
1
A Avatar autora | 7.11.2019
Vobec nevidim rozdiel pred a po naneseni doba posobenia bola hodinu a pol a efekt 0
S Avatar autora Samoopalovacisvet (Administrátor) 11.11.2019
Dobrý deň, opálenie sa plne rozvinie až do 24 hod. po aplikácii. Pre tmavší výsledný odtieň nechajte produkt pôsobiť až 4 hodiny.
5
M Avatar autora | 9.9.2019
pre mňa úplne dokonalý produkt! a tá kokosová vôňa je TOP
5
Z Avatar autora | 3.8.2019
Za mňa *****
5
K Avatar autora | 15.7.2019
Super produkt...max spokojnost odporúčam konečne som našla prirodzený produkt ku ktorému sa určite vrátim....dakujem
2
N Avatar autora | 23.8.2018
Mne moc nesadol tento produkt... vytvára mi flaky pri vymývaní .. ????????????
S Avatar autora Samoopalovacisvet (Administrátor) 25.9.2018
Pri používaní našich produktov je dôležitá pravidelná hydratácia pokožky. Ak je pokožka suchá, opálenie môže miznúť nerovnomerne... rovnako, ako keď odchádza prírodné opálenie od slnka. Zlaté pravidlo pre sviežu pokožku a udržanie 100% stavu opálenia je Hydratovať-Hydratovať-Hydratovať :)
5
P Avatar autora | 30.4.2018
super
5
M Avatar autora | 20.10.2017
Pre mňa mega pecka! Zdravšie, rýchlejšie opálenie už za pár desiatok minút. Ušetrí mi to čas, ktorý som doteraz bežne strávila v solárku. Rovnomerné opálenie, bez fľakov a nežiaducich škvŕn. Odporúčam všetkými desiatimi. Už pár ľudí z môjho okolia som namotivovala na tento produkt :))
5
A Avatar autora | 14.8.2017
Pekne opálenie, výborný produkt, odporúčam.
5
D Avatar autora | 12.5.2017
Uz som sem vyssie hodnotila, ale opat chcem viac vyzdvihnut tento produkt. Tretikrat som si ho objednala, maximalna spokojnost! Odporucam vsetkym babam! :)
5
M Avatar autora | 22.4.2017
Výborný produkt, krásne opálenie.. Absolútna spokojnosť :)
5
D Avatar autora | 28.9.2016
Prvykrát som si tento produkt objednala a som nadšená :). Super aplikácia, hlavne rýchla a so skvelým efektom. Obávala som sa výsledku po recenziách na youtube, ale už som ho mala doma, tak som ho vyskúšala. Úprimne, nekúpila by som ho, kebyže sa spolieham na tú jednu recenziu. Odporúčam rozhodne lepšie ako solárko, pred spoloč. akciou. Ak aj bol niekde mini flek, tak sa zmyl po sprche a opálenie ostalo. Topka pre mňa! :) Ďakujem
5
V Avatar autora | 29.8.2016
Takyto produkt ma prvy krat, ale musim povedat je skvely a som spokojna
1
K Avatar autora | 9.8.2016
Neviem, či je to mnou, ale mne nechytil všade a tiež som ho nechala celú noc pôsobiť. Na rukách mi chytil pekne, ale rozbíja sa, nedrží. Voní krásne, dobre schne, celkovo je veľmi príjemný, až na to, že výsledný efekt nie je podľa mojich predstáv. Možno skúsim ešte nejaký penový
5
A Avatar autora | 9.8.2016
Doposiaľ najlepší samoopaľovák aký som mala. ľahko roztierateľný, voňavý, prirodzené opálenie. Mne vydržalo "opálenie" skoro celý týžden. Fajn produkt.
1
M Avatar autora | 7.7.2016
Veľká spokojnosť !!!! Nemám možnosť tráviť čas na slniečku aby som dosiahla opálenie. Priznám sa použila som ho veľmi opatrne lebo som neverila, že nebudú fľaky . Ľahká aplikácia, super vôňa , žiadne fľaky a viditeľný efekt. Možem len odporúčať.
5
M Avatar autora | 29.6.2016
Pouzila som prvy krat, vona prijemna,nanasanie v pohode vydrz 6 dni a zajtra idem nanasat opat, mozem povedat ze som spokojna
5
E Avatar autora | 13.6.2016
Som veľmi spokojná dobre sa rozotiera , pekne opálenie ktoré mi vydržalo mi 7dni a to mam vitiligo určite si ho ešte objenam
5
K Avatar autora | 10.6.2016
Prijemne nanasanie Prijemna vona Pekne opalenie Nechala som posobit az 5 hodin a tak som sa osprchovala Nerobi flaky Kupim zase
5
M Avatar autora | 3.6.2016
Dnes som na doporučenie vyskúšala novú 60tku a môžem povedať, že je to celkom rozdiel, keď to porovnám s tou starou. Oveľa lepšie sa mi nanášala a už nemá takú moc sladkú vôňu, čo mi vyhovuje. Opálenie je pekné snedé, takže hodnotím 10 z desiatich :-)
4
L Avatar autora | 6.5.2016
Samoopalovaci sprej je super!!! jednoduche pouzitie, prijemna vona a viditelny vysledok. S cim nie som spokojna, je dodanie. Kurier mi nechal balicek na klucke dveri, ked som nebola doma!
5
J Avatar autora | 11.3.2016
Úžasný, hlavnou výhodou je že veľmi rýchlo zaschne a po 3 hodinách badať viditeľný efekt. Super, odporúčam
5
A Avatar autora | 11.3.2016
Perfektné opálenie, také do bronzova a jednoduché použitie. Môj favorit- fakt super
5
Avatar autora | 24.2.2016
moja best