Fake Bake Flawless DARKER Self-Tan Liquid 170ml

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
SKLADOM
Značka: Fake Bake
€37,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (mlieko)
Veľkosť balenia: 170 ml
Typ pokožky: Vhodné pre stredne tmavé až tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacie tekuté mlieko

 

Fake Bake Flawless DARKER je tmavšia verzia najobľúbenejšieho samoopaľovacieho mlieka Fake Bake Flawless pre opálenie ako z exotickej dovolenky. Extra pridaním samoopaľovacích látok vytvára intenzívne bronzové opálenie o 2-3 odtiene tmavšie ako Flawless. Samoopaľovacie mlieko sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje, čo zaručuje vždy perfektný výsledok. Fake Bake Flawless DARKER prekvapí svojou príjemnou exotickou vôňou s kokosovými tónmi.

picto-fakebake-sk

 • Tmavšia verzia najobľúbenejšieho Samoopaľovacieho mlieka Fake Bake Flawless

 • Vytvára tmavé až extra tmavé opálenie

 • Kokosová vôňa

 • Aplikačné rukavice + Mitt rukavica v balení

 • Trojzložkové zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless DARKER vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Fake Bake Flawless DARKER neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO MLIEKA


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho mlieka Fake Bake Flawless DARKER doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless DARKER pred použitím potraste. Nasaďte si aplikačné rukavice, následne Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice aj špeciálna Mitt rukavica sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležitéNikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho mlieka si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Aplikácia je rovnaká ako u Fake Bake Flawless - Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 5 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 4 až 6 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 6 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless ?

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 14.6.2023
Nie som spokojná myslím že pena od HE-SHI bola efektívnejšia a to som od FAKE BAKE mala už druhy keď nie tretí produkt spokojnosť nulová
S Avatar autora Samoopalovacisvet (Administrátor) 16.6.2023
Dobrý deň, ak ste vyskúšala už viacero produktov a nepodarilo sa vám dosiahnuť očakávaný výsledok, s najväčšou pravdepodobnosťou bude problém v príprave pokožky. Správna príprava pokožky je najdôležitejší faktor, ktorý ovplyvňuje výsledné opálenie. Dôležité je postupovať presne podľa postupu uvedeného v popise (časť APLIKÁCIA)
5
EZ Avatar autora | 13.8.2022
Perfektný odtieň som veľmi spokojná ????????
5
KS Avatar autora | 10.6.2022
Maximálne spokojná a mladá slečna veľmi veľmi ochotná.Ako výrobok aj personál na 100%
5
E Avatar autora | 4.11.2020
Akože WAU... mliečko má skvelú vôňu, žiadny zápach. Krásne si ho viem rozotrieť po celom tele a vytvára brutálne opálenie. Veľká spokojnosť, odporúčam
5
L Avatar autora | 6.5.2020
Maximálna spokojnosť, krásna farba, vôňa.. Žiadne fľaky ????.. Už sa maže aj manžel, čo je odporca samoopalovacich produktov☺️
5
Avatar autora | 5.7.2019
prvy krat sa toto leto neopalujem,usetreny cas aj koza.tento samoopalovak je zatial naj.okamzite sa vsakuje takze ziadny lepivy nepohodlny pocit a prekvapilo ma ze aj po prvom osprchovani so sprcacom sa zmyla len sprievodna farba a ostalo pekne opalenie.davam si ho dva krat vtedy mi vyhovuje odtien.
5
J Avatar autora | 20.6.2019
Veľká spokojnosť, vynikajúci výsledok, ani som nečakala, že bude vyzerať tak prirodzene. Známy sa ma pýtajú, kde som bola na dovolenku. Skvelý pocit. Odporúčam ????????????????????????????????????
5
J Avatar autora | 19.6.2019
Veľká spokojnosť ????????????
5
E Avatar autora | 24.4.2019
Jednoznačne najlepší samoopalovák, jednak zložením a jednak odtieňom!
5
M Avatar autora | 11.3.2016
Perfektná vôňa*
Späť do obchodu