Fake Bake Flawless Self-Tan Liquid 170ml

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
SKLADOM
Značka: Fake Bake
€36,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (mlieko)
Veľkosť balenia: 170 ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacie tekuté mlieko

 

Fake Bake Flawless je naozaj obľúbený samoopaľovací produkt, v ktorom sa spája kombinácia jednoduchého použitia a intenzívneho, profesionálneho výsledku bronzovej pokožky. Zasychá ihneď po aplikácii a postupne sa rozvíja do bezchybného opálenia. Samoopaľovacie Liquid mlieko sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje, čo zaručuje vždy perfektný výsledok.

Fake Bake Flawless prekvapí svojou príjemnou exotickou vôňou.

picto-fakebake-sk

 • Celosvetovo najpredávanejšie Samoopaľovacie mlieko

 • Vytvára jemné až stredne tmavé opálenie

 • Exotická - kokosová vôňa

 • Aplikačné rukavice + Mitt rukavica v balení

 • Trojzložkové zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Fake Bake Flawless neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO MLIEKA


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho mlieka Fake Bake Flawless doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless pred použitím potraste. Nasaďte si aplikačné rukavice, následne Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice aj špeciálna Mitt rukavica sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležitéNikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho mlieka si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 5 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 4 až 6 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 6 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovacie mlieko Fake Bake Flawless?

5
14x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 19.4.2024
Najlepší samoopalovák
5
Avatar autora | 18.8.2022
Najlepší samoopalovaci pripravok
5
L Avatar autora | 13.7.2022
Som naozaj spokojná.Pokial sa dodrží celý postup prípravy,žiaden problém nie je.Farba je prirodzena.????
5
MR Avatar autora | 4.6.2022
Prvý krát som použila samoopalovaci krém a musím povedať, že som s ním celkom spokojná. Výborná aplikácia, ľahko sa rozotiera, vytvára efekt prirodzeného opálenia ktoré sa nezmyje hneď po prvom kontakte s vodou :) A čo najviac oceňujem je, že po aplikácii nezanecháva stopy farby na oblečení.
5
P Avatar autora | 8.3.2021
Od prírody som bledý ako stena a preto pravidelne používam samoopalovacie krémy. Vyskúšal som kadečo, ale tomuto sa naozaj nič nevyrovná. Jednoducho sa používa a opálenie je úplne prirodzené, no naozaj pekné.
5
K Avatar autora | 25.11.2020
TOP TOP TOP :) Takto má vyzerať a hlavne fungovať správny samoopalovak!
5
J Avatar autora | 4.9.2020
Fake Bake značku milujem, používala som ju v minulosti, ale objednávať som musela stále zo zahraničných stránok. Vyskúšala som preto aj inú ospevovanú značku, ale nevyhovovala mi tak ako Fake Bake. Ide o opálenie bez fľakov, nanesenie za par sekúnd a s postupným vymývaním z pokožky. Pekná farba pokožky nie je len v prvý deň. Nevyskúšam už inú značku a odporúčam aj pre začiatočníkov a svetle typy
5
O Avatar autora | 8.2.2020
Ok
5
M Avatar autora | 17.7.2019
Maximálna spokojnosť. U mňa TOP..
5
PT Avatar autora | 20.5.2019
S produktom som spokojná, pred tým som mala tiež výrobok z fake bake ale ako krém a bola som spokojná po 4 rokoch som sa rozhodla zase to vyskúšať a objednala som si tentokrát tento produkt. Produkt používam len na tvar pretože si tvar neopalujem na slnku lebo mi stále vytaha veľké pehy takto to mám že zvyšok tela opaľujem na slnku a tvar si zakrývam a doma už len nanesiem fake bake vizera to pekne prirodzene.
5
M Avatar autora | 17.4.2019
Maximálna spokojnosť s týmto mliečkom. Perfektne vonia, ľahko sa nanáša a opálený odtieň je super. U mňa TOP
4
L Avatar autora | 3.4.2019
Som spokojná, farba je veľmi jemná a prirodzená. Trochu obmedzujúce je štvorhodinové čakanie na sprchu. Ale vrele odporúčam.
5
K Avatar autora | 24.6.2016
Používam už tri roky a som spokojná. Skúšala som aj iné výrobky Fake Bake ale tento v spreji mi vyhovuje najviac :-)
5
M Avatar autora | 18.5.2016
Pri výbere samoopaľovacieho mlieka som bola dosť nerozhodná, no nakoniec vyhral tento, čo vôbec neľutujem. Som maximálne spokojná. Krásne, zdravé, bronzové opálenie už po prvom použití. Určite odporúčam! Jedine čo by som viac ocenila, ak by bol prípravok neparfumovaný, ale inak OK.
5
J Avatar autora | 11.3.2016
Je super, odporúčam
Späť do obchodu