Tip

Fake Bake Flawless Self-Tan Liquid 170ml

  • 1 z 3

Produkt, v ktorom sa spája kombinácia jednoduchého použitia a intenzívneho, profesionálneho výsledku bronzovej pokožky. Zasychá ihneď po aplikácii a postupne sa rozvíja do bezchybného opálenia...


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 2.3.2021
€36,90
Kategória: Samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Konzistencia: Liquid (mlieko)
Vôňa: Parfumovaný - sladká exotická vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: Netestovaný na zvieratách
 

Samoopaľovacie tekuté mlieko

 

Fake Bake Flawless je naozaj obľúbený produkt, v ktorom sa spája kombinácia jednoduchého použitia a intenzívneho, profesionálneho výsledku bronzovej pokožky. Zasychá ihneď po aplikácii a postupne sa rozvíja do bezchybného opálenia. Liquid mlieko sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje, čo zaručuje vždy perfektný výsledok. Prekvapí vás aj jeho príjemná exotická vôňa.

Tento produkt funguje na báze prírodných látok DHA a erytrulózy, ktoré po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky, zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

Fake Bake Flawless neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Show where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku Fake Bake Flawless odporúčame urobiť si telový peeling, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak vynecháte peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Nasaďte si aplikačné rukavice, následne Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice aj špeciálna Mitt rukavica sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikačnej procedúry si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

Zhruba po 5 minútach po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si však voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je od 4 do 6 hodín. To je doba, kedy sa opálenie rozvinie naplno.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc.

Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Pridať hodnotenie
5
9x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 25.11.2020
TOP TOP TOP :) Takto má vyzerať a hlavne fungovať správny samoopalovak!
5
J Avatar autora | 4.9.2020
Fake Bake značku milujem, používala som ju v minulosti, ale objednávať som musela stále zo zahraničných stránok. Vyskúšala som preto aj inú ospevovanú značku, ale nevyhovovala mi tak ako Fake Bake. Ide o opálenie bez fľakov, nanesenie za par sekúnd a s postupným vymývaním z pokožky. Pekná farba pokožky nie je len v prvý deň. Nevyskúšam už inú značku a odporúčam aj pre začiatočníkov a svetle typy
5
O Avatar autora | 8.2.2020
Ok
5
M Avatar autora | 17.7.2019
Maximálna spokojnosť. U mňa TOP..
5
PT Avatar autora | 20.5.2019
S produktom som spokojná, pred tým som mala tiež výrobok z fake bake ale ako krém a bola som spokojná po 4 rokoch som sa rozhodla zase to vyskúšať a objednala som si tentokrát tento produkt. Produkt používam len na tvar pretože si tvar neopalujem na slnku lebo mi stále vytaha veľké pehy takto to mám že zvyšok tela opaľujem na slnku a tvar si zakrývam a doma už len nanesiem fake bake vizera to pekne prirodzene.
5
M Avatar autora | 17.4.2019
Maximálna spokojnosť s týmto mliečkom. Perfektne vonia, ľahko sa nanáša a opálený odtieň je super. U mňa TOP
4
L Avatar autora | 3.4.2019
Som spokojná, farba je veľmi jemná a prirodzená. Trochu obmedzujúce je štvorhodinové čakanie na sprchu. Ale vrele odporúčam.
5
K Avatar autora | 24.6.2016
Používam už tri roky a som spokojná. Skúšala som aj iné výrobky Fake Bake ale tento v spreji mi vyhovuje najviac :-)
5
M Avatar autora | 18.5.2016
Pri výbere samoopaľovacieho mlieka som bola dosť nerozhodná, no nakoniec vyhral tento, čo vôbec neľutujem. Som maximálne spokojná. Krásne, zdravé, bronzové opálenie už po prvom použití. Určite odporúčam! Jedine čo by som viac ocenila, ak by bol prípravok neparfumovaný, ale inak OK.
5
J Avatar autora | 11.3.2016
Je super, odporúčam