Fake Bake Original Self-Tan Lotion 177ml

VYPREDANÉ
Značka: Fake Bake
€39,90
Kategória: Produkty na Vitiligo
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 177 ml
Typ pokožky: Vhodný pre bledé-stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovací krém na Vitiligo

 

Fake Bake Original je základný samoopaľovací krém, vhodný pre začiatočníkov a ľudí, ktorí nemajú so samoopaľovaním veľké skúsenosti. Má krémovú konzistenciu, veľmi ľahko sa používa a vytvára naozaj prirodzené opálenie. Vďaka tomu sa stal obľúbeným samoopaľovacím produktom aj pre zákazníkov s Vitiligom, alebo lokálnymi pigmentovými škvrnami. Už po prvom použití výrazne zjemňuje depigmentáciu, alebo ju úplne prekryje (záleží na rozsahu).

Fake Bake Original s vylepšeným VEGAN zložením teraz so sviežou citrusovou vôňou.

picto-fakebake-sk

 • Najuniverzálnejší Samoopaľovací krém

 • Vhodný aj na Vitiligo a lokálne pigmentové škvrny

 • Vytvára jemné až stredne tmavé opálenie

 • Svieža citrusová vôňa, ideálna ak nemáte radi sladké vône

 • Aplikačné rukavice v balení

 • Trojzložkové zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Bezpečný v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovací krém Fake Bake Original vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú okamžité opálenie. Samoopaľovacie látky prenikajú aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavujú a zjednocujú tak výsledný odtieň. Depigmentácia sa výrazne zjemní, alebo úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke).

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otiera o šaty.

Fake Bake Original neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bol samoopaľovací krém nanesený. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO KRÉMU


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho krému Fake Bake Original doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovací krém Fake Bake Original pred použitím potraste. Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice sú súčasťou balenia a ich použitie je veľmi dôležitéNikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho krému si opatrne vyzlečte aplikačné rukavice a opakom rúk si pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho krému a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 3 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 4 až 6 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 6 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak  Vám výsledný efekt opálenia nestačí, alebo sú pigmentové škvrny stále viditeľné, môžete aplikáciu samoopaľovacieho krému po 24hodinách zopakovať, ale už bez peelingové procedúry. Aplikovať môžete aj lokálne, iba na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovací krém Fake Bake Original?

5
8x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
S Avatar autora | 26.11.2020
S vitilogom sa mi veľmi ťažko žije a vďaka tomuto samoopalovaciemu krému je moje vitilogo úplne neviditeľné. Super produkt, odporúčam!!
5
K Avatar autora | 24.11.2020
Som veľmi spokojná, cítim sa v koži perfektne:-) Už som dávno hľadala prípravok, ktorý by mi pomohol prežiť leto bez obáv a zlých pocitov. Tento produkt je perfektný, splnil moje očakávania, ďakujem vám:)
5
Z Avatar autora | 3.6.2019
Tento krém bola moja prvá skúsenosť so samoopalovacím produktom a ak budem potrebovať získať nádych opálenia, určite po ňom opäť siahnem. Žiadne fľaky, ani zafarbené oblečenie som nemala. Takže splnil účel na plnej čiare.
5
DL Avatar autora | 17.4.2019
Zo všetkých krémov (a to som ich už vyskúšala hafo) mi tento vyhovuje najviac. Nie je to taká vodička, ale tuhšie mlieko, ktoré sa mi natiera lepšie. Smrdia mi sladké, exotické vône a tento ju má takú neutrálnu, čo mi vyhovuje. Čo sa týka odtieňu pokožky, teda opálenia, je naozaj pekný, ako od mora :) Za mňa 5 z 5 hviezdičiek
4
Z Avatar autora | 12.5.2018
Produkt sa dobre nanasa a nesmrdi co je velke plus. Odtien opalenia sa mi tiez paci. Zda sa mi vsak ze vydrz nie je az taka dobra. Rychlo “opalenie” mizne
5
M Avatar autora | 11.7.2017
Pred rokom som použila tento základný samoopaľovaci produkt. Bola som nadmieru spokojná. Vytvoril dokonalú farbu opálenia. Ak niekde naozaj vznikli škvrnky, tak to bolo mojou vinou, že som zanedbala dokonale rozotretie rukavicou napr. oblasť členkov, päty alebo lakťov a kolien. Ale časom ,ako som si zvykla na nanášanie rukavicou Mitt sa to zdonaľovalo až do super výsledku. Kedže týmto prípravkom som si predlžovala prirodzene opálenie alebo nahrádzala skoré jarné lúče, tak som to balenie v priebehu sezóny nepoužila. Po dlhšom skladovaní prípravok získal namiesto hnedej mierne zelenkavu farbu ale to bolo len oxidovaním prípravku. Skúsila som ho použiť a konečný efekt bolo pekné opálenie po umytí. Inak mám citlivú pokožku a často nemôžem použiť neoverenú kozmetiku ale s týmto nebol žiaden problém. Tento rok som si objednala 60 minutový a už sa teším kedy mi príde
4
J Avatar autora | 1.6.2017
Oplatí sa investovať do dobrého samoopalovacieho krému. V porovnaní s ostatnými krásna prirodzená farba, žiadne fľaky.
5
P Avatar autora | 13.4.2016
Bola som veľmi skeptická voči samoopaľovacím výrobkom, kvôli flekom, oranžovej farbe pleti a možnej alergii, nakoľko mám naozaj citlivú pleť. Ale musím povedať, že tento výrobok naplnil moje očakávania nad mieru a tá cena, ktorá ma tiež odrádzala, je naozaj adekvátna. Môžem len odporučiť!:)
5
L Avatar autora | 11.3.2016
Vytvára krásne opálenie!
5
P Avatar autora | 10.2.2016
Super krém, maximálna spokojnosť :)
Späť do obchodu