Fake Bake Original Self-Tan Lotion 170ml

6 hodnotení

  • Skladom
€38,99
Kategória: Samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Konzistencia: Krémová
Vôňa: Neparfumovaný - zemitá vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: Netestovaný na zvieratách
 

Samoopaľovací krém

*Nové produkty pre sezónu 2018*

 

Fake Bake Original je základný samoopaľovací produkt vhodný pre začiatočníkov a ľudí, ktorí so samoopaľovaním nemajú veľké skúsenosti. Vďaka krémovej forme sa veľmi ľahko používa a vytvára naozaj prirodzené bronzové opálenie. Ako jediný z ponuky produktov od Fake Bake nie je parfumovaný a preto má svoju charakteristickú zemitú vôňu, ktorá viac vyhovuje ľuďom, čo nemajú radi tropické a sladké vône.

Tento produkt funguje na báze prírodných látok DHA a erytrulózy, ktoré po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky, zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

Fake Bake Original neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Show where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bol krém nanesený. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku Fake Bake Original odporúčame použiť peeling FakeBake COCONUT Body Polish, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Peeling, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak nepoužijete peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky. Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice sú pribalené pri každom produkte a sú veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikačnej procedúry si opatrne vyzlečte rukavice a opakom rúk pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum krému a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

Zhruba po 5 minútach po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si však voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je od 4 do 6 hodín. To je doba, kedy sa opálenie rozvinie naplno. V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Pre naozaj kvalitnú hydratáciu odporúčame pravidelne používať 100% prírodné NERAFINOVANÉ Bambucké maslo, ktoré má okrem udržania opálenia i ďalšie neprekonateľné vlastnosti na pleť i pokožku.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu zopakovať no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


4,7 6 hodnotení
Pridať hodnotenie
5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
4
Z Avatar autora | 12.5.2018
Produkt sa dobre nanasa a nesmrdi co je velke plus. Odtien opalenia sa mi tiez paci. Zda sa mi vsak ze vydrz nie je az taka dobra. Rychlo “opalenie” mizne
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
5
M Avatar autora | 11.7.2017
Pred rokom som použila tento základný samoopaľovaci produkt. Bola som nadmieru spokojná. Vytvoril dokonalú farbu opálenia. Ak niekde naozaj vznikli škvrnky, tak to bolo mojou vinou, že som zanedbala dokonale rozotretie rukavicou napr. oblasť členkov, päty alebo lakťov a kolien. Ale časom ,ako som si zvykla na nanášanie rukavicou Mitt sa to zdonaľovalo až do super výsledku. Kedže týmto prípravkom som si predlžovala prirodzene opálenie alebo nahrádzala skoré jarné lúče, tak som to balenie v priebehu sezóny nepoužila. Po dlhšom skladovaní prípravok získal namiesto hnedej mierne zelenkavu farbu ale to bolo len oxidovaním prípravku. Skúsila som ho použiť a konečný efekt bolo pekné opálenie po umytí. Inak mám citlivú pokožku a často nemôžem použiť neoverenú kozmetiku ale s týmto nebol žiaden problém. Tento rok som si objednala 60 minutový a už sa teším kedy mi príde
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
4
J Avatar autora | 1.6.2017
Oplatí sa investovať do dobrého samoopalovacieho krému. V porovnaní s ostatnými krásna prirodzená farba, žiadne fľaky.
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
5
P Avatar autora | 13.4.2016
Bola som veľmi skeptická voči samoopaľovacím výrobkom, kvôli flekom, oranžovej farbe pleti a možnej alergii, nakoľko mám naozaj citlivú pleť. Ale musím povedať, že tento výrobok naplnil moje očakávania nad mieru a tá cena, ktorá ma tiež odrádzala, je naozaj adekvátna. Môžem len odporučiť!:)
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
5
L Avatar autora | 11.3.2016
Vytvára krásne opálenie!
Fake-Bake-Original-2018 Fake-Bake-Original-2018
5
P Avatar autora | 10.2.2016
Super krém, maximálna spokojnosť :)