Fake Bake Tanning Water + Smittens Peelingový set

VYPREDANÉ
Značka: Fake Bake
€50,80 –20 % €40,50
Kategória: Akcie / Zľavy
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 198 ml
Typ pokožky: Vhodná pre všetky typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia
Akcia Fake Bake Tanning Water+Smittens peeling set
ZĽAVA
€50,80 –20 %

Samoopaľovacia voda + Set peelingových rukavíc

 

Fake Bake Tanning Water, revolučná samoopaľovacia voda Fake Bake bez sprievodnej farby teraz v sete s luxusnou sadou peelingových rukavíc Smittens za zvýhodnenú cenu.

Toto balenie vám zaručí dokonalú prípravu pokožky v kombinácii s tým najjednoduchším použitím a dokonalým výsledkom profesionálneho bronzového opálenia.

 

Detailné info o produktoch:

Fake Bake Tanning Water

Peelingový set Smittens

 

picto-fakebake-sk

  • Peelingová rukavica Smittens šetrne odstráni odumreté bunky z pokožky, obnovuje jej prirodzený zdravý lesk a vytvára dokonalý povrch pre aplikáciu samoopaľovacej kozmetiky.

  • Menšia peelingová rukavica je vhodná na tvár, alebo menšie oblasti na tele. Môže sa používať každý deň na jemné čistenie tváre, na zjemnenie hrubých vrstiev pokožky, jazvičiek na koži, na stimuláciu kolagénu a prirodzenej obnovy pokožky.

  • Peelingové rukavice Smittens sú vyrobené z obnoviteľných bambusových vlákien. Na rozdiel od bavlny, alebo iných textílií je bambus aj po mnohonásobnom praním prírodne antibakteriálny, odolný proti plesniam a zápachu.

  • Fake Bake Tanning Water je revolučná samoopaľovacia voda, ktorá sa pri aplikácii zmení na ultraľahkú penu, a preto je jej aplikácia extrémne jednoduchá.

  • Jedinečné zloženie bez sprievodnej farby nezanecháva stopy na oblečení či posteľnej bielizni počas vytvárania opálenia. 100% prírodné samoopaľovacie zložky zabezpečia bezchybné opálenie, ktoré sa vždy prispôsobí tónu pleti.

  • Svieža - kvetinová vôňa, vhodné pre ženy aj pre mužov

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovaciu vodu Fake Bake Tanning Water?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu