He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist 100ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€27,90 –50 % €13,95
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Voda (hmla)
Veľkosť balenia: 100 ml
Typ pokožky: Vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky
Použitie: Na tvár a dekolt
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia
He-Shi H2O Glow Hyaluronic Facial Mist
ZĽAVA
€27,90 –50 %

Samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt

 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je najnovšia samoopaľovacia voda na pleť a dekolt. Špeciálne navrhnutá pre rýchle vytvorenie opálenia na jemnejšej pokožke tváre tak, aby neupchávala póry. Ideálna pre dni bez make-upu. Extra pridaním kyseliny hyalurónovej dokonale hydratuje vašu pleť, odstraňuje jemné vrásky, spevňuje pleť a vytvára bronzové opálenie.

Vaša pleť bude hydratovaná, krásne opálená a zregenerovaná. Hlavnými benefitmi tejto samoopaľovacej vody sú nielen bronzové opálenie, ale tiež stiahnuté póry, vyhladenejšie vrásky a jemnejšie či takmer skryté kruhy pod očami.

picto-he-shi-sk

 • Jedinečná Samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt

 • Vytvára jemné, stredne tmavé aj tmavé opálenie

 • Zjemňuje vrásky, spevňuje pleť, sťahuje póry a hydratuje

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné DHA zloženie pre dokonalé a prirodzené opálenie

 • Kyselina hyalurónová pre posilnenie pleti a udržanie mladistvého vzhľadu

 • Bez sprievodnej farby 

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie na 4-5 mesiacov pri aplikácii každých 5-7 dní

 

Samoopaľovacia voda He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po aplikácii na pleť pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. 

Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pleti. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

Táto jedinečná spevňujúca samoopaľovacia voda obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá posilňuje bariéru pleti a zvyšuje schopnosť udržať si vlhkosť pre hydratovaný a mladistvý vzhľad.  Špeciálne zloženie pre jemnejšiu pokožku na tvári a dekolte neupcháva póry, zjemňuje vrásky a sťahuje póry. Pleť zanecháva jemnú, hydratovanú a zabraňuje jej predčasnému starnutiu. 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je ideálna pre používateľov, ktorí nechcú používať bežnú samoopaľovaciu kozmetiku s komplikovanejšou aplikáciou. Pretože samoopaľovacia voda neobsahuje sprievodnú farbu, jej aplikácia je veľmi jednoduchá. Aplikujte pomocou rozprašovača na čistú pleť a vaše opálenie sa vytvorí za 6-8 hodín. 

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACEJ VODY


 

V DEŇ APLIKÁCIE

Samoopaľovaciu vodu je najvhodnejšie aplikovať večer po umytí a dôkladnom osušení pokožkybez make-upu, líčidiel, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky. Nanášajte rozprašovačom rovnomerne po celej tvári a po dekolte, nezabudnite na vlasovú líniu.

Po aplikácii podľa potreby rozotrite make-up štetcom alebo Aplikačnou Mitt rukavicou. Pretože voda neobsahuje sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice. Po aplikácii si len dôkladne umyte ruky, aby ste predišli zafarbeniu dlaní.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je ľahká samoopaľovacia voda s príjemnou vôňou bielej nektarinky a hrušky a po pár minútach sa vstrebáva. Pre jemné opálenie si naneste 1-2 streknutia, pre výraznejšie opálenie 3-4 streknutia hmly. 

Doba pôsobenia, pri ktorej sa voda úplne vstrebe do pokožky, a vytvorí tak opálenie je 6 až 8 hodín. 

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie, opaľovanie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede, večer).

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok (ráno po zobudení) si umyte tvár a aplikujte si vašu bežne používanú kozmetiku, alebo dekoratívnu kozmetiku.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hodinách zopakovať. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia Samoopaľovacej vody He-Shi každých 5-7 dní, podľa životného štýlu a starostlivosti o vašu pleť.  

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Aplikácia samoopaľovacej vody He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DK Avatar autora | 9.4.2024
Som veľmi spokojná, už som si ho objednala druhý krát.
5
DK Avatar autora | 2.7.2023
S výrobkom som veľmi spokojná, vyhovuje mi jeho konzistencia a nelepivost.
5
L Avatar autora | 27.6.2022
Spokojnosť.tvár si neopalujem,preto my úplne vyhovuje táto hmla. Ráno mám pleť po nej pekne hydratovanu. ????????????
5
M Avatar autora | 1.7.2021
Bomba vec, párkrát streknem na tvár a do večera som opálená.
Späť do obchodu