He-Shi CLEARLY Flawless Tanning Set

PREDAJ SKONČIL
Značka: He-Shi
€88,70 –30 % €61,90
Kategória: Akcie / Zľavy
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu) + Voda (hmla) + Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml + 100ml + 150ml
Typ pokožky: Vhodný pre stredné až tmavé odtiene pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 + 12 mesiacov od otvorenia
he shi clearly flawless clear tanning samoopalovaci set
ZĽAVA
€88,70 –30 %

Set CLEARLY Flawless 

 

Exkluzívne balenie CLEARLY Collection je set 4 kusov najobľúbenejších samoopaľovacích produktov pre dokonalé opálenie s tou najjednoduchšou aplikáciou. Balenie obsahuje všetko potrebné pre získanie bronzového odtieňu pokožky.

 

OBSAH BALENIA (4ks)

 • He-Shi Tan Remover & Primer 150ml
 • He-Shi He-Shi H2O Glow Tanning Mousse 150ml
 • He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist 100ml
 • He-Shi Velvet Mitt

 

He-Shi Tan Remover & Primer pre tú najlepšiu prípravu pokožky pred samoopaľovaním. S využitím prírodných AHA kyselín na prípravu a exfoláciu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Primer je obohatený o klinicky overené hydratačné zložky. AloeVera pre dodatočnú hydratáciu a zjemnenie pokožky.

 

Samoopaľovacia pena He-Shi H2O GLOW luxusná pena jemnej textúry, pre tmavšie výsledné opálenie ako z exotickej dovolenky. Víťaz "Best-Beauty-Buys 2022" v kategórii samoopaľovacích produktov. Je plná ingrediencií, ktoré milujú pokožku, ako je avokádový olej, aloe vera, vitamíny a arganový olej, ktoré zanechajú vašu pokožku intenzívne hydratovanú. Blednutie opálenia je preto prirodzené a rovnomerné.

 

Ľahká samoopaľovacia hmla He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je špeciálne navrhnutá pre rýchle vytvorenie opálenia na jemnejšej pokožke tváre tak, aby neupchávala póry. Ideálna pre dni bez make-upu. Extra pridaním kyseliny hyalurónovej dokonale hydratuje vašu pleť, odstraňuje jemné vrásky, spevňuje pleť, uzamyká vlhkosť a vytvára bronzové opálenie. 

 

Luxusná aplikačná He-Shi Velvet Mitt pre ešte pohodlnejšiu a jednoduchšiu aplikáciu. Obojstranná zamatová rukavica s ultra hladkým povrchom, ktorá pomáha dosiahnuť dokonalé rovnomerné nanášanie bez fľakov.

 

 

Tento exkluzívny He-Shi CLEARLY Flawless darčekový Set obsahuje všetko potrebné pre prípravu a vytvorenie opálenia ako z dovolenky.

Ako prvé začneme s prípravou pokožky pred samoopaľovaním pomocou jemnej peny. 

 

     

He-Shi Tan Remover & Primer 

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pena pre jemné odstránenie opálenia získaného samoopaľovacou kozmetikou. Rovnako dokonale pripraví pokožku pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky. Vaša pokožka bude 100% pripravená a zjednotená na aplikáciu. Pena je vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky.

Je obohatená o prírodné ovocné kyseliny a enzýmy z mučenky, ananásu a hrozna, ktoré účinne a jemne odstraňujú opálenie už do 5 minút. Najväčší benefit tejto peny je použitie nielen bezprostredne po aplikácii samoopaľovacej kozmetiky na opravu jemných nedokonalostí, ale aj na odstránenie staršieho, odoznievajúceho opálenia. 

picto-he-shi-sk

 • Jedinečná pena na odstránenie opálenia a prípravu pokožky

 • Opálenie odstráni a pokožku pripraví do 5 minút od aplikácie

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzýmy - maracuja, ananás a hrozno

 • Efektívne zjednotí pokožku a odstráni odumreté časti pokožky

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné zloženie pre jemnú a účinnú elimináciu opálenia

 • Obsahuje ALOE VERA na zvláčnenie a úpravu pokožky

 • Izopentydiol pre okamžitú hydratáciu a zjednotenie pokožky pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky

 • Neupcháva póry

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Pena He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostredníctvom prírodných enzýmov a ovocných kyselín. Vďaka pridaniu Aloe Vera bude vaša pokožka vláčna a zjemnená. Izopentydiol poskytuje okamžitú hydratáciu a je klinicky dokázané, že zvyšuje vlhkosť pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideálna pre používateľov, ktorí chcú jemne odstrániť opálenie, urýchliť odoznievanie staršieho opálenia, alebo zjemniť, či opraviť už vytvorené opálenie. Podrobný postup aplikácie peny nájdeš TU.

Po príprave pokožky ako druhý krok aplikujeme samoopaľovaciu penu.

 

 

He-Shi H2O Glow Tanning Mousse 150ml

 

He-Shi H2O GLOW Tanning Mousse je luxusná samoopaľovacia pena, Víťaz "Best-Beauty-Buys 2022" v kategórii samoopaľovacích produktov. Jedinečné zloženie bez sprievodnej farby nezanechá stopy na oblečení či posteľnej bielizni počas vytvárania opálenia. Samoopaľovacia pena prináša dokonalý výsledok tmavšieho výsledné opálenie ako z exotickej dovolenky. Aplikácia samoopaľovacej peny je vďaka pribalenej luxusnej Mitt rukavici veľmi jednoduchá a vždy rovnomerná.

picto-he-shi-sk

 • Luxusná samoopaľovacia pena s extra rýchlym schnutím

 • Jedinečné PURE zloženie bez transferu nešpiní oblečenie, ani posteľnú bielizeň

 • Vytvára stredne tmavé, až tmavé opálenie ako z exotickej dovolenky

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Aplikačná Velvet Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E, avokádo, arganový a jojobový olej

 • Bez sprievodnej farby

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacia pena He-Shi H2O Glow vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú dokonalé bronzové opálenie. 

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o niekoľko odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

Táto jedinečná samoopaľovacia pena neobsahuje žiadne farbivá, ktoré by spôsobovali neprirodzené odtiene. H2O Glow Tanning Mousse je bez indikačnej - sprievodnej farby. Ideálne pre klientov, ktorí majú radi jednoduchú aplikáciu bez čakania. Pena sa aplikuje pomocou pribalenej Mitt rukavice a opálenie vytvorí v priebehu 6-8 hodín. 

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACEJ PENY


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacej peny He-Shi H2O doporučujeme urobiť si telový peeling pomocou He-Shi Tan Remover & Primer, ktorý je súčasťou tohto darčekového balenia. Primer pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovaciu penu He-Shi H2O pred použitím potraste. Nasaďte si Velvet Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacej peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa pena úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 6 až 8 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky samoopaľovacieho produktu z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12-24 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hodinách zopakovať. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia Samoopaľovacej peny He-Shi každých 7-10 dní, podľa životného štýlu a starostlivosti o vašu pokožku.

Po aplikácii peny na telo, nanesieme na pleť Samoopaľovaciu hmlu.

 

 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist 100ml

 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je najnovšia samoopaľovacia voda na pleť a dekolt. Špeciálne navrhnutá pre rýchle vytvorenie opálenia na jemnejšej pokožke tváre tak, aby neupchávala póry. Ideálna pre dni bez make-upu. Extra pridaním kyseliny hyalurónovej dokonale hydratuje vašu pleť, odstraňuje jemné vrásky, spevňuje pleť a vytvára bronzové opálenie.

Vaša pleť bude hydratovaná, krásne opálená a zregenerovaná. Hlavnými benefitmi tejto samoopaľovacej vody sú nielen bronzové opálenie, ale tiež stiahnuté póry, vyhladenejšie vrásky a jemnejšie či takmer skryté kruhy pod očami.

picto-he-shi-sk

 • Jedinečná Samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt

 • Vytvára jemné, stredne tmavé aj tmavé opálenie

 • Zjemňuje vrásky, spevňuje pleť, sťahuje póry a hydratuje

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Prírodné DHA zloženie pre dokonalé a prirodzené opálenie

 • Kyselina hyalurónová pre posilnenie pleti a udržanie mladistvého vzhľadu

 • Bez sprievodnej farby 

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie na 4-5 mesiacov pri aplikácii každých 5-7 dní

 

Samoopaľovacia voda He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po aplikácii na pleť pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. 

Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pleti. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

Táto jedinečná spevňujúca samoopaľovacia voda obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá posilňuje bariéru pleti a zvyšuje schopnosť udržať si vlhkosť pre hydratovaný a mladistvý vzhľad.  Špeciálne zloženie pre jemnejšiu pokožku na tvári a dekolte neupcháva póry, zjemňuje vrásky a sťahuje póry. Pleť zanecháva jemnú, hydratovanú a zabraňuje jej predčasnému starnutiu. 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je ideálna pre používateľov, ktorí nechcú používať bežnú samoopaľovaciu kozmetiku s komplikovanejšou aplikáciou. Pretože samoopaľovacia voda neobsahuje sprievodnú farbu, jej aplikácia je veľmi jednoduchá. Aplikujte pomocou rozprašovača na čistú pleť a vaše opálenie sa vytvorí za 6-8 hodín. 

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

Samoopaľovacia hmla sa aplikuje rovnako ako He-Shi H2O GLOW Tanning Mousse.  Podrobný postup aplikácie hmly nájdeš TU.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať He-Shi Tan Remover & Primer?

Samoopaľovacia pena He-Shi H2O Glow Tanning Mousse

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu