He-Shi H2O Glow Tanning Mousse 150ml

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€37,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre stredné až tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacia pena 

 

He-Shi H2O Glow Tanning Mousse je luxusná samoopaľovacia pena jemnej textúry, pre tmavšie výsledné opálenie ako z exotickej dovolenky. Víťaz "Best-Beauty-Buys 2022" v kategórii samoopaľovacích produktov. Jedinečné zloženie bez sprievodnej farby nezanechá stopy na oblečení či posteľnej bielizni počas vytvárania opálenia. Samoopaľovacia pena sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje. To zaručuje dokonalý výsledok bronzového opálenia. 

Výsledný odtieň opálenia je o 3-4 odtiene tmavší, preto je pena vhodnejšia pre klientov so stredným, až tmavším typom pokožky.

picto-he-shi-sk

 • Luxusná samoopaľovacia pena s extra rýchlym schnutím

 • Jedinečné PURE zloženie bez transferu nešpiní oblečenie, ani posteľnú bielizeň

 • Vytvára stredne tmavé, až tmavé opálenie ako z exotickej dovolenky

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Aplikačná Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E, avokádo, arganový a jojobový olej

 • Bez sprievodnej farby

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacia pena He-Shi H2O Glow vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú dokonalé bronzové opálenie. 

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o niekoľko odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

Táto jedinečná samoopaľovacia pena neobsahuje žiadne farbivá, ktoré by spôsobovali neprirodzené odtiene. H2O Glow Tanning Mousse je bez indikačnej - sprievodnej farby. Ideálne pre klientov, ktorí majú radi jednoduchú aplikáciu bez čakania. Pena sa aplikuje pomocou pribalenej Mitt rukavice a opálenie vytvorí v priebehu 6-8 hodín. 

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACEJ PENY


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacej peny He-Shi H2O doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovaciu penu He-Shi H2O pred použitím potraste. Nasaďte si Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacej peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa pena úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 6 až 8 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky samoopaľovacieho produktu z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12-24 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hodinách zopakovať. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia Samoopaľovacej peny He-Shi každých 7-10 dní, podľa životného štýlu a starostlivosti o vašu pokožku.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Samoopaľovacia pena He-Shi H2O Glow Tanning Mousse

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu