Novinka

He-Shi Rapid 1Hour Mousse 50ml

Obľúbený He-Shi Rapid teraz v malom praktickom balení vo forme Mousse. Pena jemnej textúry stmaví pokožku už za 1 hodinu a vytvára rovnomerné bronzové opálenie. Pomáha aj na prekrytie pigmentových škvŕn a Vitiliga...


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 3.3.2021
€15,90
Kategória: Produkty na Vitiligo
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Vôňa: Parfumovaná - veľmi jemná, neutrálna vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: VEGAN & CRUELTY FREE
 

Samoopaľovacia pena na Vitiligo s rýchlym účinkom

 

He-Shi Rapid 1Hour Mousse je jemná pena v praktickom 50ml balení, ktorá stmaví pokožku už za 1 hodinu a vytvára dokonalé, rovnomerné opálenie. Hĺbku a intenzitu opálenia si navyše môžete regulovať dobou pôsobenia pri aplikácii. 1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2-3 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavšie hlboké opálenie).

Okrem vytvorenia krásneho opálenia pomáha aj pri Vitiligu, alebo lokálnych pigmentových škvrnách. Zjemňuje depigmentáciu, alebo ju úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke). Veľkou výhodou je, že nezanecháva škvrny na oblečení, neobtiera sa/nefarbí šaty.

 

  • Obohatená o Avokádový a Arganový olej pre dokonalú hydratáciu pokožky a zaisťuje tak rovnomerné vyblednutie bez škvŕn.
  • Prekvapí veľmi jemná vôňa kombinácie bielej nektárinky a hrušky.
  • Vyrobené z 97% prírodných ingrediencií
  • Hladina pH vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, s pridaním zložiek, ktoré spomaľujú predčasné starnutie.
  • VEGAN & CRUELTY FREE
  • Bezpečné použitie i v tehotenstve

 

Tento produkt funguje na báze prírodných látok DHA, ktoré po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú opálenie. Samoopaľovacie látky prenikajú aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavujú a zjednocujú tak výsledný odtieň.

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

He-Shi Rapid 1Hour Mousse neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (See where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bola pena nanesená. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku He-Shi Rapid 1Hour Mousse odporúčame urobiť si telový peeling, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak vynecháte peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice sú pribalené pri každom produkte a sú veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikačnej procedúry si opatrne vyzlečte rukavice a opakom rúk pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Odporúčame voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je: 1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavšie hlboké opálenie), viac ako 4 hodiny nie sú potrebné. V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc.

Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, alebo sú pigmentové škvrny stále viditeľné, môžete aplikáciu po 24hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Aplikovať môžete aj lokálne len na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 5-7 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 18.2.2021
Úplne mega pena na vitiligo:)
5
M Avatar autora | 4.11.2020
Skvelý samoopalovák... Vitiligo úplne zjemnené, takmer neviditeľné. Bála som sa vyskúšať penu, preto som si vybrala menšie baleni a neľutujem.
5
J Avatar autora | 14.7.2020
Vyskúšal som a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený. Pekný odtieň, taký prirodzený aj flaky takmer zmizli.