He-Shi Dark Foaming Mousse 150ml

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€37,90
Kategória: Produkty na Vitiligo
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre stredné až tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacia pena na Vitiligo

 

He-Shi Dark Foaming Mousse je exkluzívna pena jemnej textúry, ktorá pomáha pri Vitiligu, alebo lokálnych pigmentových škvrnách. Vytvára rovnomerné, prirodzene vyzerajúce opálenie, ktoré zjemňuje depigmentáciu, alebo ju úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke). Veľkou výhodou je, že nezanecháva škvrny na oblečení, neotiera sa a nefarbí šaty.

Výsledný odtieň opálenia je o 3-4 odtiene tmavší, preto je vhodnejšia pre klientov so stredným, až tmavším typom pokožky.

picto-he-shi-sk

 • Luxusná Samoopaľovacia pena obohatená o peptidy a esenciálne aminokyseliny

 • Na Vitiligo a lokálne pigmentové škvrny

 • Vytvára stredne tmavé až tmavé opálenie

 • Krásna vôňa bielej nektarinky a hrušky

 • Aplikačná Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacia pena He-Shi Dark vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú okamžité opálenie. Samoopaľovacie látky prenikajú aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavujú a zjednocujú tak výsledný odtieň. Depigmentácia sa tak výrazne zjemní, alebo úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke).

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

He-Shi Dark Foaming Mousse neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bola samoopaľovacia pena nanesená. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACEJ PENY


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacej peny He-Shi Dark doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovaciu penu He-Shi Dark pred použitím potraste. Nasaďte si Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacej peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Aplikácia je rovnaká ako pri He-Shi Express - Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa pena úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 6 až 8 hodín.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak Vám výsledný efekt opálenia nestačí, alebo sú pigmentové škvrny stále viditeľné, môžete aplikáciu samoopaľovacej peny po 24hodinách zopakovať, ale už bez peelingovej procedúry. Aplikovať môžete aj lokálne, iba na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Samoopaľovacia pena He-Shi Dark Foaming Mousse

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KL Avatar autora | 5.8.2023
S penou som spokojná. Rovnako aj s procesom objednávky a doručenia.
5
LB Avatar autora | 16.5.2023
Veľmi dobré krytie.Prekryje aj pokožku bez pigmentu
5
Avatar autora | 7.8.2022
OK
5
ĽK Avatar autora | 5.6.2022
Super, som veľmi spokojná. Krásne hnedé opálenie.
5
R Avatar autora | 4.5.2021
Objednala som si samoopalovaciu penu he-shi na vitiligo aj keď týmto ochorením netrpím ale na mojom tele je par nedokonalosti, ktoré by som po zime rada prekryla a keďže práve táto pena dokáže prekryť aj stratu pigmentu rozhodla som sa práve pre túto voľbu. Moja pokožka bola už hneď po nanesení krásne snedá a keďže som si ju naniesla večer pred spaním tak ráno som sa zobudila nádherne hnedá ako od mora a to bol naozaj úžasný pocit. Posteľné prádlo nebolo absolútne špinavé ani oblečenie. Opálenie je krásne jednoliate bez flakov, alebo oranžového odtieňa. Maximálna spokojnosť, určite odporúčam.
5
P Avatar autora | 18.2.2021
Veľká spokojnosť s Heshi penou. Vyhovuje mi tmavšie opálenie, Jednoducha aplikácia. Pena mi dlho vydrží.
5
I Avatar autora | 25.11.2020
jednoducho sa nanasa aj cez jemný porast :)
5
I Avatar autora | 17.6.2018
Táto pena je super prekryla všetky fľaky :) aj sa super rozotiera.
5
M Avatar autora | 10.2.2017
oceňujem neutrálnu voňu, dobre mi zjednotila farebné nedokonalosti vytvorene vitiligom, určite odporúčam
5
I Avatar autora | 12.6.2016
Táto pena je fakt perfektná, škvrny mi prekryla a k tomu som aj pekne opálená. 5 hviezdičiek *****
Späť do obchodu