7 Tipov ako sa správne a zdravo opaľovať

Každý z nás trávi leto inak, no predsa máme jednu vec spoločnú. Aktivita číslo jedna každej letnej sezóny je: Opaľovanie.

Niekto sa opaľuje cielene, kvôli dosiahnutiu požadovaného bronzového odtieňa a niekto len ako sprievodný jav spôsobený pobytom na slnku. Tak, či onak je dobré vedieť, ako vlastne opaľovanie funguje a ako sa opaľovať správne a zdravo. Nikto sa predsa nechce hneď v prvé slnečné dni spáliť a zbytok sezóny tráviť v tieni, alebo si nebodaj privodiť trvalé poškodenie pokožky.

Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú byť informovaní a chcete sa o opaľovaní dozvedieť viac, prípadne sa z nejakého dôvodu nemôžete slniť a hľadáte vhodné alternatívy, máme pre vás zaujímavý tip. A nie jeden, ale hneď sedem.

 

eKniha (PDF)

eBook_samoopalovacisvet

7 TIPOV ako získať a udržať si zdravé, prirodzene vyzerajúce opálenie

 Stiahnite si ZDARMA toto zaujímavé čítanie, kde nájdete podrobný návod pre správne a zdravé opaľovanie, ktorého výsledkom bude vždy svieža bronzová pokožka. Na 12-tich stranách nájdete:

 

Ako používať krémy s faktorom, ako dávkovať pobyt na slnku?

Ako si vybrať a používať samoopaľovacie produkty?

Akú alternatívu zvoliť ak trpíte alergiou na slnko?

Ako opálením prekryť pigmentové škvrny či stratu pigmentu?

Čo robiť, aby opálenie vydržalo čo najdlhšie?

 


Pre stiahnutie prosím vyplňte a odošlite formulár.

 

Vaše údaje sú v bezpečí, ani my nemáme radi SPAM ;)


Podľa nás je to doslova povinné čítanie pre všetkých dovolenkárov a každého, kto sa počas leta aspoň na jeden deň rozhodne, svoju pokožku vystaviť slnečnému žiareniu.

Opaľovať sa predsa dá aj s rozumom ;)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie