Samoopalovacisvet od dnes bloguje

Všetky informácie o opaľovaní na jednom mieste, jasne a prehľadne na našom novom blogu. Prvý blog o opaľovaní venovaný nielen našim zákazníkom, ale aj širokej verejnosti a všetkým tým, ktorí chcú vedieť, ako získať krásny bronzový odtieň bez zbytočného poškodenia pokožky.

Samoopalovacisvet-od-dnes-bloguje

Opálená pokožka je trendom dnešnej doby a opaľovanie ako-také praktizuje veľká časť našej populácie. Bronzová pokožka je „IN“ nielen v lete, ale aj počas celého roka. Sú dokonca jedinci, pre ktorých sa opálenie stalo určitým druhom závislosti a bez opáleného odtieňu svojej pokožky, nedokážu fungovať.

Honba za bronzovým telom však so sebou nesie aj značné riziká a pokiaľ sa opaľovanie nerobí správne, výsledný efekt môže byť opačný a poškodenia pokožky, ktoré vznikli nesprávnym postupom, dokonca nevratné.

Preto sa Vám formou krátkych článkov budeme snažiť vysvetliť všetky procesy spojené s opaľovaním, z času na čas prezradíme tipy a triky z tejto a príbuzných oblastí, prípadne ponúkneme recenziu na vhodné zdravé alternatívy.

V jednoduchosti všetko, čo sa točí okolo zdravého životného štýlu, v kombinácii s dokonale opáleným telom. Ak sa Vám nejaký článok bude/nebude páčiť, zdieľajte komentujte, povedzte nám svoj názor  :)

 

Váš Tím Samoopalovacisvet.sk

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie