TEST Detských krémov na opaľovanie

Ochrana pokožky pred slnečným UV žiarením je v dnešnej dobe nutnosťou. Najmä u našich detí to platí dvojnásobne. Bez patričnej ochrany by sa jemná detská pokožka v žiadnom prípade nemala ocitnúť na priamom slnku. Nevinné spálenie môže viesť k poškodeniu epidermy, ktoré je nevratné, resp. pokožka si ho pamätá. Začervenanie sa síce po pár dňoch stratí, no v priebehu rokov sa môže prejaviť v podobe oveľa vážnejších problémov (alergia na slnko, pigmentové anomálie, kožné nádory a pod.) 

 detske-opalovacie-kremy-1

 

Vybrať správny krém na opaľovanie pre vaše dieťa je tak prioritou číslo jedna.

Začiatkom leta a opaľovacej sezóny sa články rôznych internetových magazínov, novín a časopisov priam hemžia reklamami na opaľovacie prípravky. Komerčné (zaplatené) články kozmetických gigantov a recenzie na najlepšiu ochranu pred škodlivým UV žiarením sú všade.

Čomu však veriť, keď v obľúbenom časopise vyhral test užívateľov krém, ktorý bol v internetovom teste užívateľov posledný? Bohužiaľ je to tak, že recenziu, alebo test vyhrá často tá značka, ktorá viac zaplatí L Pri reklamnej kampani (ktorej sú testy i recenzie súčasťou) ide objektívnosť „bokom“.

 

Zisťovali sme a porovnávali, až sme nakoniec našli...

Najmenej skreslený a ovplyvnený test opaľovacích produktov pre deti sme našli u českých susedov v časopise dTest, ktorý sa venuje nezávislému (nekomerčnému) testovaniu bežných spotrebiteľských produktov.  Výsledky boli v celku prekvapujúce. Pozrite si video projektu A DOST!

 

detske-opalovacie-kremy

 

Ak sa chcete o správnom opaľovaní dozvedieť viac, odporúčame vám stiahnuť si ZDARMA našu 12 stranovú eKnihu:

7 Tipov ako získať a udržať si zdravé, prirodzene vyzerajúce opálenie >>

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie