Dripping Gold Post Party 200ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€13,90
Kategória: Doplnkové samoopaľovacie produkty
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 200 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy pokožky
Použitie: Na telo
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Hydratačný krém

 

Dripping Gold Post Party je exkluzívny hydratačný krém, s kokosovými extraktmi vyvinutý na zvláčnenie veľmi suchých miest pokožky (lakte, kolená, päty, prsty,...) pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky a samoopaľovacieho nástreku. Neobsahuje olej, ktorý by bránil vstrebávaniu samoopaľovacích látok, rýchlo sa vsakuje do pokožky a nezanecháva pocit mastnoty.

Jemné zloženie vytvára hebkú a hydratovanú pokožku. Uľahčuje vytvorenie celistvého opálenia aj pri ekzematickej či atopickej pokožke - v závislosti od rozsahu ekzému/dermatitídy.

picto-sosu-sk

  • Vyživujúci extra hydratačný krém s kokosovou vôňou

  • Zvláčňuje suché miesta pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky a samoopaľovacieho nástreku

  • Hydratuje pokožku a predlžuje vaše opálenie

  • Organický kokosový extrakt pokožku regeneruje a zvláčňuje

  • Bez pocitu mastnoty na pokožke

  • Neobsahuje samoopaľovacie zložky

  • Neupcháva póry, bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

  • Pre ženy aj pre mužov

  • Rýchla aplikácia aj vstrebanie do pokožky

  • PETA certifikát

 

Hydratačný krém sa používa lokálne bezprostredne pred aplikáciou samoopaľovacej kozmetiky alebo samoopaľovacieho nástreku na suché miesta - prsty, lakte, kolená, päty, nárty,... Prípravky s obsahom oleja môžu prekážať vstrebávaniu opaľovacích látok do pokožky. Tento prípravok bez obsahu oleja suché miesta zvlhčí a podporí tak rovnomerné opálenie. 

Dripping Gold Post Party môžete použiť tiež na každodennú hydratáciu pokožky (po sprche), pre zaistenie dostatočnej hydratácie počas celej doby trvania vášho opálenia. 

 

Všetky produkty Dripping Gold sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA


 

APLIKÁCIA PRED POUŽITÍM SAMOOPAĽOVACEJ KOZMETIKY - naneste optimálne množstvo pred samoopaľovaním na suché miesta a rozotrite. 

BEŽNÁ KAŽDODENNÁ APLIKÁCIA  - naneste na celé telo na pokožku po každej sprche a rozotrite. Opálenie bude dlhotrvácne a pokožka dokonale zhydratovaná.

 

 

EXTRA TIP PRE TEBA

Hydratačný krém Dripping Gold Post Party je ideálny na hydratáciu už získaného, vytvoreného, opálenia počas celej doby trvania opálenia. Používajte ho denne pre uzamknutie opálenia a dokonalú hydratáciu pokožky.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu