Dripping Gold Wonder Water Watermelon 100ml

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€15,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Voda (hmla)
Veľkosť balenia: 100 ml
Typ pokožky: Vhodná pre bledé - stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 6 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt

Odtieň LIGHT - MEDIUM

 

Dripping Gold Wonder Water je samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt. Špeciálne zloženie na jemnejšiu pokožku tváre, ktoré neupcháva póry. Vytvára MEDIUM opálenie pre slnkom pobozkanú pleť. Je vhodná pre svetlejšie typy a odtiene pokožky, ideálna v prípade, ak so samoopaľovaním začínate.

Vaša pleť bude hydratovaná, krásne opálená a zregenerovaná. Hlavnými benefitmi samoopaľovacej hmly sú nielen bronzové opálenie, ale tiež stiahnutie pórov. Extra pridanie vitamínu E vyhladzuje vrásky a skryje tiež kruhy pod očami.

Získajte "zdravú farbu" a šťavnatú pleť jedným stlačením rozprašovača. 

picto-sosu-sk

 • Špeciálna samoopaľovacia voda (hmla) na pleť a dekolt

 • Vytvára jemné, až stredne tmavé opálenie

 • Svieža letná vôňa červeného melónu

 • Zjemňuje vrásky, spevňuje pleť, sťahuje póry a hydratuje

 • Vitamín E upokojuje, regeneruje, chráni a zlepšuje stav pleti

 • 100% prírodné DHA pre bezchybné opálenie bez sprievodnej farby

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Neupcháva póry, bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie na 4-5 mesiacov pri aplikácii každých 5-7 dní

 • PETA certifikát

 

Samoopaľovacia voda Dripping Gold Wonder Water vytvára opálenie na báze 100% prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobí na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvára opálenie. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene.

Wonder Water Watermelon je ideálna pre používateľov, ktorí nechcú používať bežnú samoopaľovaciu kozmetiku s komplikovanejšou aplikáciou. Pretože samoopaľovacia voda neobsahuje sprievodnú farbu, jej aplikácia je veľmi jednoduchá. Aplikujte pomocou rozprašovača na čistú pleť a vaše opálenie sa vytvorí za 4-6 hodín. 

 

Všetky produkty Dripping Gold sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

dripping-gold-wonder-water-watermelon-after 

APLIKÁCIA


 

PRÍPRAVA - uistite sa, že vaša pokožka je čistá a suchá = bez make-upu, líčidiel, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

 

APLIKÁCIA - nanášajte rozprašovačom rovnomerne po celej tvári a po dekolte v cca 15cm vzdialenosti. Pre jemné opálenie použite 1-2 streknutia, pre výraznejšie opálenie 3-4 streknutia hmly.  

 

Dripping Gold Wonder Water Watermelon pred použitím pretraste, nanášajte rozprašovačom na pleť a dekolt. Po aplikácii podľa potreby rozotrite Kabuki Brush Mini, alebo VELVET Tanning Mitt rukavicou.

 

ČAS PÔSOBENIA - (4-6 hodín) pre jemnejší LIGHT efekt, prípadne 8 hodín (celú noc) pre výraznejší MEDIUM efekt.

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia hmly je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

PÔSOBENIE - v čase pôsobenia produktu sa vyhnite fyzickej aktivite = potenie, nevystavujte sa vplyvom počasia. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

 

UMYTIE po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok (ideálne ráno po zobudení) si umyte tvár a aplikujte si vašu bežne používanú kozmetiku, alebo dekoratívnu kozmetiku. Nasledujúcich 12-24 hodín po prvom umytí sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Ak vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 5-7 dní, podľa životného štýlu a starostlivosti o vašu pleť.  

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu