He-Shi Dark Foaming Mousse 150ml

Môžeme doručiť do:
27.4.2021
SKLADOM
Značka: He-Shi
€37,90
Kategória: Produkty na Vitiligo
Použitie: Na telo aj na tvár
Typ pokožky: Vhodný pre tmavé typy pokožky
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Vôňa: Parfumovaná - veľmi jemná, neutrálna vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV a chem. konzervantov
Test: VEGAN & CRUELTY FREE

Samoopaľovacia pena na Vitiligo

 

He-Shi Foaming Mousse je exkluzívna pena jemnej textúry, ktorá opaľuje okamžite pri kontakte s pokožkou a vytvára rovnomerné, bronzové opálenie. Výsledný odtieň opálenia je o 1-2 odtiene tmavší, preto je vhodnejšia pre ľudí so stredným, až tmavším typom pokožky.

Okrem opálenia má dobré výsledky u klientov bojujúcich s Vitiligom, alebo lokálnymi pigmentovými škvrnami. Výrazne zjemňuje depigmentáciu, alebo ju úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke). Veľkou výhodou je, že nezanecháva škvrny na oblečení, neobtiera sa/nefarbí šaty.

Tento produkt funguje na báze prírodných látok DHA, ktoré po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvárajú opálenie. Samoopaľovacie látky prenikajú aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavujú a zjednocujú tak výsledný odtieň.

Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

He-Shi Foaming Mousse neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (See where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bola pena nanesená. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie a hladina pH vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, s pridaním hydratačných zložiek, ktoré zabraňujú vysychaniu pokožky a predčasnému starnutiu.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku He-Shi Dark Foaming Mousse odporúčame urobiť si telový peeling, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak vynecháte peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Nasaďte si aplikačné rukavice a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Aplikačné rukavice sú pribalené pri každom produkte a sú veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavíc. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikačnej procedúry si opatrne vyzlečte rukavice a opakom rúk pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum peny a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

Ihneď po aplikácii sa môžete obliecť. Po prvej aplikácii však odporúčame voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa pena úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je od 6 do 8 hodín. To je doba, kedy sa opálenie rozvinie naplno.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc.

Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, alebo sú pigmentové škvrny stále viditeľné, môžete aplikáciu po 24hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Aplikovať môžete aj lokálne len na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 5-7 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 18.2.2021
Veľká spokojnosť s Heshi penou. Vyhovuje mi tmavšie opálenie, Jednoducha aplikácia. Pena mi dlho vydrží.
5
I Avatar autora | 25.11.2020
jednoducho sa nanasa aj cez jemný porast :)
5
I Avatar autora | 17.6.2018
Táto pena je super prekryla všetky fľaky :) aj sa super rozotiera.
5
M Avatar autora | 10.2.2017
oceňujem neutrálnu voňu, dobre mi zjednotila farebné nedokonalosti vytvorene vitiligom, určite odporúčam
5
I Avatar autora | 12.6.2016
Táto pena je fakt perfektná, škvrny mi prekryla a k tomu som aj pekne opálená. 5 hviezdičiek *****