He-Shi Rapid 1Hour Mousse + Smittens Aplikačný set

PREDAJ SKONČIL
Značka: He-Shi
€50,80 –20 % €40,50
Kategória: Akcie / Zľavy
Konzistencia: Liquid (pumpička na penu)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia
Akcia He Shi Rapid Mousse+Smittens mitt set
ZĽAVA
€50,80 –20 %

Samoopaľovacia pena + Set aplikačných rukavíc

 

He-Shi Rapid 1Hour Mousse, najrýchlejšia samoopaľovacia pena He-Shi , ktorá opaľuje pokožku už za 1 hodinu. Teraz v sete s luxusnou sadou Mitt aplikačných rukavíc Smittens za zvýhodnenú cenu.

Toto balenie vám zaručí rýchlu a precíznu aplikáciu v kombinácii s perfektným výsledkom profesionálneho bronzového opálenia.

 

Detailné info o produktoch:

He-Shi Rapid 1Hour Mousse

Aplikačný set Smittens

 

picto-he-shi-sk

  • Špeciálny set aplikačných rukavíc na telo a tvár z husto tkaného, prírodného kokosového vlákna. Príjemný extra mäkký povrch zaručí dokonalú a rovnomernú aplikáciu všetkých typov samoopaľovacích produktov.

  • Obojstranný extra mäkký 5vrstvový materiál s ochrannou TPU vrstvou, ktorá zabraňuje preniknutiu prípravku na dlane a ich zafarbeniu.

  • Mitt aplikačné rukavice Smittens sú vyrobené z obnoviteľných bambusových vlákien. Na rozdiel od bavlny, alebo iných textílií je bambus aj po mnohonásobnom praním prírodne antibakteriálny, odolný proti plesniam a zápachu.

  • He-Shi Rapid 1Hour Mousse je luxusná samoopaľovacia pena, ktorá opaľuje pokožku už za 1 hodinu a vytvára dokonale rovnomerné opálenie. Hĺbku a intenzitu opálenia si naviac môžete regulovať dobou pôsobenia pri aplikácii.

  • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E, avokádo, jojobový a argánový olej, bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení.

  • Krásna vôňa - hruška + nektárinka, vhodná pre ženy aj pre mužov

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovaciu penu He-Shi Rapid 1Hour Mousse?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu