He-Shi Rapid 1Hour Liquid Tan 150ml


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 22.10.2019
€36,99
Kategória: Samoopaľovacie produkty
Použitie: Na telo (ideálne na nohy)
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Konzistencia: Liquid (tekuté mlieko)
Vôňa: Parfumovaný - veľmi jemná, neutrálna vôňa
Zloženie: Bez PARABENOV, alkoholu a chem. konzervantov
Test: Netestovaný na zvieratách
 

Samoopaľovacie tekuté mlieko s rýchlym účinkom

*Nové produkty pre sezónu 2019*

 

He-Shi Rapid prináša okamžite opálené nohy doslova za okamžik. Vďaka urýchľujúcim látkam sa výsledné opálenie plne rozvinie už za 1 hodinu. Aplikácia liquid mlieka je vďaka pribalenej Mitt rukavici veľmi jednoduchá a vždy rovnomerná.

Tento produkt funguje na báze prírodnej DHA, ktorá po nanesení na pokožku pôsobí na melanín vo vrchných vrstvách pokožky, zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky, ktorý stmaví o pár odtieňov vždy tak, aby vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežných samoopaľovacích prípravkov, ktoré farbia pokožku zvonku, vytvárajú neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa otierajú o šaty.

He-Shi Rapid neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej olivovej farby (See where it goes formula), ktorá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bol krém nanesený. To zaručí rovnomerné rozotretie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie a hladina pH vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky. Nové patentované zloženie s pridaním zložky Pentavitin, ktorá zabezpečuje dlhodobú hydratáciu, zabraňuje vysychaniu pokožky a spolu s vitamínom E aj predčasnému starnutiu pokožky.

 

APLIKÁCIA


Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho prípravku He-Shi Rapid odporúčame použiť peeling He-Shi Exfoliating Body Wash 50ml, ktorý pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Peeling, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.

V prípade, ak nepoužijete peeling, odporúčame výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Nasaďte si aplikačnú Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke. Špeciálna Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez tejto rukavice.

Ak prípravok aplikujete i na ruky, pre dokončenie aplikačnej procedúry si Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pri tom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Aplikácia je rovnaká ako u He-Shi Express - Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože hrubá vrstva pokožky na dlaniach by sa nepekne zafarbila.

 

 

Zhruba po 3 minútach po aplikácii sa môžete obliecť. Oblečte si však voľnejšie oblečenie. Reakčný čas, pri ktorom sa krém úplne vstrebe do pokožky a vytvorí tak požadovaný odtieň, je: 1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavšie hlboké opálenie), viac ako 4 hodiny nie sú potrebné. V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).


Samoopaľovací prípravok môže počas reakčnej doby zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


Po uplynutí doby potrebnej na reakciu si doprajte výdatnú sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom a pod. Nepoužívajte však už peeling, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Následne je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek hydratačný produkt (bežné hydratačné mlieko, olej, maslo a pod.)

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu zopakovať no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie už postačí aplikácia každých 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom našich produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ

 


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
He-Shi Rapid 1Hour Tan He-Shi Rapid 1Hour Tan
5
M Avatar autora | 25.5.2018
Celkom v pohode.pekne hnede opalenie ale na moju pokozku az tmave.ale pre ludi s tmavou pokozkou super.
He-Shi Rapid 1Hour Tan He-Shi Rapid 1Hour Tan
5
L Avatar autora | 14.6.2017
Neutrálna vôňa mi vyhovuje, opálenie je krásne :) odporúčam