He-Shi Rapid 1Hour Liquid Tan 150ml

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
SKLADOM
Značka: He-Shi
€37,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (tekuté mlieko)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pre všetky typy a odtiene pokožky
Použitie: Na telo (ideálne na nohy)
Spotrebujte do: 12 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacie tekuté mlieko so zrýchleným účinkom

 

He-Shi Rapid prináša okamžite opálené nohy, ale aj celé telo doslova za okamžik. Vďaka urýchľujúcim látkam sa výsledné opálenie plne rozvinie už za 1 hodinu. Hĺbku a a intenzitu opálenia si naviac môžete regulovať dobou pôsobenia pri aplikácii. 

1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavé opálenie).

Aplikácia liquid samoopaľovacieho mlieka je vďaka pribalenej Mitt rukavici veľmi jednoduchá a vždy rovnomerná

picto-he-shi-sk

 • Revolučné Samoopaľovacie mlieko so zrýchleným účinkom

 • Vytvára jemné, stredne tmavé až tmavé opálenie

 • Krásna vôňa hrušky a bielej nektarinky

 • Aplikačná Mitt rukavica v balení

 • Prírodné DHA zloženie obohatené o vitamín E, avokádo, arganový a jojobový olej

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 1-4 hodiny

 • Bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Bez palmového a minerálneho oleja

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacie mlieko He-Shi Rapid vytvára opálenie na báze prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobia na melanín vo vrchných vrstvách pokožky. Zjednocujú farebný tón a následne vytvárajú opálenie. Proces je rovnaký ako pri prirodzenom opaľovaní na slnku, no bez škodlivého UV žiarenia. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene. To je zároveň hlavný rozdiel od bežnej samoopaľovacej kozmetiky, ktorá farbí pokožku zvonku, vytvára neprirodzené oranžové odtiene, škvrny, prípadne sa opálenie otiera o šaty.

He-Shi Rapid neobsahuje žiadne farbivá okrem sprievodnej farby (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné.

Prírodné zloženie samoopaľovacích produktov He-Shi vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, ľuďom s alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA SAMOOPAĽOVACIEHO MLIEKA


 

PRED APLIKÁCIOU

Pred prvou aplikáciou samoopaľovacieho mlieka He-Shi Rapid doporučujeme urobiť si telový peeling. Pokožku jemne očistí a odstráni odumreté bunky epidermy. Pokožka potom ľahšie vstrebáva samoopaľovacie látky a opálenie vydrží dlhšie. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov.

Peelingovú procedúru, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. odporúčame vykonávať minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. Nepoužívajte peelingové prípravky s hydratačnými zložkami (krémové-olejové), pretože by na pokožke mohli zanechať neviditeľný film (krémový povlak). Mohol by spôsobiť nerovnomerné vstrebanie opálenia (škvrny, fľaky, alebo skrátenie trvania opálenia).

 

V DEŇ APLIKÁCIE

Pred použitím samoopaľovacej kozmetiky doporučujeme výdatnú sprchu a dôkladné zmytie sprchového prípravku z pokožky. Sprchu ukončite studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Po umytí a dôkladnom osušení môžete pristúpiť k samotnej aplikácii samoopaľovacieho prípravku na čistú a suchú pokožku, bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky.

Samoopaľovacie mlieko He-Shi Rapid pred použitím potraste. Nasaďte si Mitt rukavicu a začnite nanášať krúživými pohybmi rovnomerne po pokožke celého tela. Mitt rukavica je súčasťou balenia a jej použitie je veľmi dôležité. Nikdy neaplikujte prípravok bez rukavice. Ideálne je začať nohami a plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

Pre dokončenie aplikácie samoopaľovacieho mlieka si takmer suchou Mitt rukavicou pretrite prsty a vrchnú časť rúk. Použite pritom len minimum samoopaľovacieho mlieka a prípravok nevtierajte medzi prsty. (Aplikácia je rovnaká ako pri He-Shi Express - Pozri aplikačné video) Nepoužívajte dlane, pretože pokožka na dlaniach by sa nepekne zafarbila. 

 

 

 

 

PO APLIKÁCII

Zhruba po 3 minútach sa môžete obliecť. Oblečte si voľnejšie a tmavšie oblečenie. Doba pôsobenia, pri ktorej sa mlieko úplne vstrebe do pokožky a vytvorí požadovaný odtieň, je 1 hodina (jemné zlatisté opálenie), 2 hodiny (bronzový odtieň), 3-4 hodiny (tmavé opálenie), viac ako 4 hodiny nie sú potrebné.

V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie). Vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer). 

Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia sú 4 hodiny. Dlhšia doba nie je potrebná.

 


Samoopaľovací prípravok môže počas doby pôsobenia zanechať farebné stopy na oblečení. Sprievodná farba, ktorá tieto stopy zanecháva je však na vodnej báze, preto sa ľahko čistí bežnými prostriedkami. Po prvom dôkladnom umytí pokožky sa táto farba odstráni a tým sa 100% vylúči možnosť ďalšieho zafarbenia oblečenia.


 

Po uplynutí doby potrebnej na pôsobenie samoopaľovacích látok si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete zostatky sprievodnej farby z vašej pokožky. Nebojte sa poriadne umyť akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch.krémom, bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, ani peelingové rukavice, alebo sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12 hodín po sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

Po sprche je potrebná hydratácia pokožky. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek.

Ak vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu.

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


Ako aplikovať samoopaľovacie mlieko He-Shi?

Samoopaľovacie mlieko He-Shi Rapid 1Hour Liquid Tan

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PK Avatar autora | 28.4.2024
Ok
5
A Avatar autora | 6.4.2021
Krásna vôňa a naozaj pekná farba. Používam ho najmä na nohy a cez leto aj na celé telo.
5
M Avatar autora | 25.5.2018
Celkom v pohode.pekne hnede opalenie ale na moju pokozku az tmave.ale pre ludi s tmavou pokozkou super.
5
L Avatar autora | 14.6.2017
Neutrálna vôňa mi vyhovuje, opálenie je krásne :) odporúčam
Späť do obchodu