Dripping Gold Glowing Steady Gradual Tan LIGHT-MEDIUM 200ml

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
SKLADOM
Značka: DRIPPING GOLD
€20,90
Kategória: Samoopaľovacie krémy
Konzistencia: Krém
Veľkosť balenia: 200 ml
Typ pokožky: Vhodné pre bledé - stredne tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 6 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovací krém s postupným opálením

Odtieň LIGHT-MEDIUM

 

Dripping Gold Glowing Steady Gradual Tan je ľahký hydratačný krém, ktorý postupne vytvára a udržuje opálenie. Pravidelným používaním dodáva pokožke potrebnú hydratáciu a vytvára prirodzené zlatisté opálenie v odtieni LIGHT-MEDIUM.

Je vhodný pre svetlejšie typy a odtiene pokožky. Ideálny je v prípade, že si chcete vytvoriť a udržať jemnejší opálený tón pokožky. Neobsahuje sprievodnú farbu, takže sa dá aplikovať kedykoľvek v priebehu dňa ako bežné telové, alebo hydratačné mlieko.

picto-sosu-sk

 • Ľahký hydratačný krém s postupným opálením

 • Vytvára a udržuje jemné, až stredne tmavé opálenie

 • Neutrálna vôňa s kávovým tónom

 • Extra hydratačné zloženie s bambuckým maslom 

 • Marula olej zlepšuje vitalitu a elasticitu pokožky

 • Aloe vera upokojuje a regeneruje pokožku 

 • Kofeín bráni predčasnému starnutiu a zvyšuje odolnosť pokožky

 • 100% prírodné DHA pre bezchybné opálenie bez sprievodnej farby

 • Opálenie vytvorí za 4-6 hodín

 • Neupcháva póry, bezpečný v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 6-8 aplikácií celého tela

 • PETA certifikát

 

Samoopaľovací hydratačný krém Dripping Gold Glowing Steady vytvára opálenie na báze 100% prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobí na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvára opálenie. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene.

Dripping Gold Glowing Steady je ideálny pre používateľov, ktorí nechcú samoopaľovací krém s komplikovanou aplikáciou. Neobsahuje sprievodnú farbu, preto je jeho použitie veľmi jednoduché - ako bežné telové, hydratačné mlieko.

Kombinácia hydratačných látok a antioxidantov, Aloe Vera, Kofeín, Marula olej upokojuje, regeneruje a zlepšuje stav pokožky. 

 

Všetky produkty Dripping Gold sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA


 

APLIKÁCIA - ideálne je krém aplikovať po sprche na čistú a suchú pokožku bez make-upu, líčidiel, deodorantu, parfumu, akýchkoľvek krémov a inej kozmetiky. Na extra suché miesta (lakte, kolená, nárty, členky, prsty a hánky na rukách) aplikujte samoopaľovací krém v menšom množstve.

 

Dripping Gold Glowing Steady pred použitím pretraste a nanášajte krúživými pohybmi po pokožke. Ideálne začať nohami, plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár. Nakoľko krém neobsahuje sprievodnú farbu, nemusíte použiť aplikačné rukavice.

Po aplikácii samoopaľovacieho krému si dôkladne umyte dlane a bez obáv sa môžete obliecť.

 

ČAS PÔSOBENIA - (4-6 hodín) pre postupné vytvorenie opálenia.

 

Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania!  Pre dokonalú hydratáciu pokožky a udržanie opálenia používajte krém Dripping Gold Glowing Steady denne.

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu