Fake Bake Flawless Self-Tan Mousse 198ml

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
SKLADOM
Značka: Fake Bake
€37,90
Kategória: Produkty na Vitiligo
Konzistencia: Pena
Veľkosť balenia: 198 ml
Typ pokožky: Vhodná pre všetky typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 10 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacia pena na Vitiligo

 

Fake Bake Flawless Self-Tan Mousse je nová, jedinečná samoopaľovacia pena, ktorá vytvára prirodzené opálenie v studených tónoch. Je vhodná pre všetky typy a odtiene pokožky. Táto ultraľahká a nadýchaná pena sa jednoducho aplikuje a preto je obľúbená u klientov s Vitiligom a lokálnymi pigmetovými škvrnami. Už po prvom použití výrazne zjemňuje depigmentáciu alebo ju úplne prekryje (záleží na rozsahu). Samoopaľovacia pena sa vďaka pribalenej Mitt rukavici jednoducho a rýchlo aplikuje, čo zaručuje vždy perfektný výsledok.

Fake Bake Flawless Mousse očarí svojou príjemnou exotickou vôňou.

picto-fakebake-sk

 • Luxusná samoopaľovacia pena s extra rýchlym schnutím

 • Vhodná aj na Vitiligo a lokálne pigmentové škvrny

 • Svieža exotická vôňa 

 • Vytvára jemné až stredne tmavé opálenie, pri opakovanej aplikácii tmavé opálenie

 • Extra hydratačné zloženie pre dlhotrvácne opálenie

 • Upokojujúce a regeneračné zložky 

 • Intenzívne hydratuje suchú a namáhanú pokožku, zlepšuje stav pokožky

 • Mitt rukavica v balení

 • 100% prírodné DHA a Erytrulóza pre bezchybné opálenie

 • Sprievodná farba pre ľahkú aplikáciu

 • Neupcháva póry

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Bezpečná v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 7-9 aplikácií celého tela

 

Samoopaľovacia pena Fake Bake Flawless Self-Tan Mousse vytvára opálenie na báze 100% prírodných látok DHA a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku pôsobí na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a preniká aj do vrstiev pokožky bez pigmentu, ktoré stmavuje a zjednocuje tak výsledný odtieň. Depigmentácia sa výrazne zjemní, alebo úplne prekryje (výsledok je individuálny - podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke).

Fake Bake Flawless Mousse obsahuje špeciálnu indikačnú - sprievodnú farbou (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bola samoopaľovacia pena nanesená. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné. Samoopaľovacia pena sa aplikuje pomocou pribalenej Mitt rukavice a opálenie vytvorí v priebehu 6-8 hodín.

Všetky produkty Fake Bake sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA


 

PEELING - použite peeling bez hydratačných zložiek a oleja. Ideálne je použitie niektorej z peelingových rukavíc z našej ponuky Doplnkových produktov. Peeling, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. vykonajte minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. 

 

APLIKÁCIA - pred aplikáciou odporúčame výdatnú horúcu sprchu, ktorú ukončíte studenšou vodou pre stiahnutie pórov. Následné osušenie a aplikácia peny na čistú a suchú pokožku.

 

Fake Bake Flawless Mousse pred použitím pretraste, nasaďte si Mitt rukavicu a nanášajte krúživými pohybmi po pokožke. Ideálne začať nohami, plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

 

ČAS PÔSOBENIA - 6 až 8 hodín. Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia peny je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

PÔSOBENIE - oblečte si tmavšie a voľnejšie oblečenie. V čase pôsobenia (6-8 hodín) sa vyhnite fyzickej aktivite = potenie, nevystavujte sa vplyvom počasia. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

 

SPRCHA - po 6-8 hodinách si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete samoopaľovaciu penu z pokožky. Umyte sa akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch. krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, peelingové rukavice, či sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12-24 hodín po prvej sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

PO SPRCHE - je potrebná hydratácia pokožky. Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiekPravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! 

 

Ak Vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Aplikovať je možné aj lokálne iba na depigmentovanú oblasť. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Ako aplikovať samoopaľovaciu penu Fake Bake Flawless Mousse?

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DH Avatar autora | 15.4.2024
zatial som skušala len na ruky a celkom to bolo dobré
5
B Avatar autora | 16.6.2023
Mala som už asi všetky peny z vašej ponuky. No táto mi vyhovuje najviac. Pekný odtieň a miesta bez pigmentu mi skoro nevidno. Odporúčam :)
5
MB Avatar autora | 12.6.2023
Žiaľ tento produkt čo sa týka prekrytia vitiliga ma neohúril,cítim sa po natreti dlho lepkavá oproti bežnej pene tejto značky.Plus je ,že krásne vonia
S Avatar autora Samoopalovacisvet (Administrátor) 16.6.2023
Dobrý deň, každý produkt je trochú iný. Každý výrobca má svoje patentované zloženie i spôsob aplikácie... Najdôležitejšie je dodržať postup aplikácie a zvoliť si správny produkt, ktorý vyhovuje vašej pokožke a čo v najvyššej miere prekryje depigmentáciu.
Späť do obchodu