Dripping Gold Liquid Luxe Ultra Dark 150ml

Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
SKLADOM SKLADOM Zvoľte variant
Značka: DRIPPING GOLD
€36,80 €26,90 od €26,90
Kategória: Samoopaľovacie mlieka
Konzistencia: Liquid (mlieko)
Veľkosť balenia: 150 ml
Typ pokožky: Vhodné pre tmavé typy pokožky
Použitie: Na telo aj na tvár
Spotrebujte do: 6 mesiacov od otvorenia

Samoopaľovacie mlieko

Odtieň ULTRA DARK

 

Dripping Gold Liquid Luxe Ultra Dark je jedinečné samoopaľovacie mlieko hodvábnej textúry, ktoré vytvára opálenie ako z exotickej dovolenky. Je vhodné pre tmavé odtiene pokožky. Je vhodné pre skúsenejších používateľov samoopaľovacej kozmetiky. Pre jednoduchú a dokonalú aplikáciu odporúčame použiť aplikačnú VELVET Tanning Mitt rukavicu,  čo zaručuje vždy perfektný výsledok.

picto-sosu-sk

 • Hodvábne samoopaľovacie mlieko s extra rýchlym schnutím

 • Vytvára extra tmavé opálenie ako z exotickej dovolenky

 • Svieža tropická vôňa 

 • Extra hydratačné zloženie s kyselinou hyalurónovou pre dlhotrvácne opálenie

 • Goji berry bojuje proti známkam starnutia a zlepšuje vitalitu pokožky

 • Vitamíny A a E upokojujú, regenerujú, chránia a hydratujú pokožku 

 • Harmanček a rozmarín pôsobia protizápalovo, zlepšujú stav pokožky

 • Alternatíva balenia s Aplikačnou rukavicou VELVET Tanning Mitt alebo bez nej

 • 100% prírodné DHA pre bezchybné opálenie so sprievodnou farbou pre ľahkú aplikáciu

 • Opálenie vytvorí za 6-8 hodín

 • Neupcháva póry, bezpečné v tehotenstve aj pri dojčení

 • Pre ženy aj pre mužov

 • Balenie vydrží na 5-7 aplikácií celého tela

 • PETA certifikát

 

Samoopaľovacie mlieko Dripping Gold Liquid Luxe Ultra Dark vytvára opálenie na báze 100% prírodných látok DHA. Po nanesení na pokožku pôsobí na melanín vo vrchných vrstvách pokožky a vytvára opálenie. Výsledné opálenie sa vždy prispôsobí tónu vašej pokožky. Stmaví ju o pár odtieňov vždy tak, aby opálenie vyzeralo prirodzene.

Dripping Gold Liquid Luxe Ultra Dark obsahuje špeciálnu indikačnú - sprievodnú farbou (Cosmetic Colour Guide). Tá sa do prípravku pridáva zámerne preto, aby indikovala miesta, kde už bolo samoopaľovacie mlieko nanesené. To zaručí rovnomerné rozotrenie po pokožke. Samoopaľovacie látky sú totiž bezfarebné. Samoopaľovacie mlieko sa aplikuje pomocou pribalenej Velvet Mitt rukavice a opálenie vytvorí v priebehu 6-8 hodín.

Všetky produkty Dripping Gold sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergiami a pod.

 

 

APLIKÁCIA


 

PEELING - ideálne je použitie peelingovej rukavice Luxury Exfoliating Mitt z našej ponuky Doplnkových produktov. Pre dôkladnejšiu prípravu pokožky použite rukavicu v kombinácii s peelingom Dripping Gold Pre-Party Polish. Peeling, holenie, depiláciu, epiláciu a pod. vykonajte minimálne 24hod. pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť. 

 

APLIKÁCIA - pred aplikáciou odporúčame výdatnú horúcu sprchu, ktorú ukončíte studenejšou vodou pre stiahnutie pórov. Následné osušenie a aplikácia mlieka na čistú a suchú pokožku. Extra suché miesta (lakte, kolená, nárty, členky, prsty a hánky na rukách) zvláčnite v malom množstve so špeciálnym hydratačným krémom Dripping Gold Post Party

 

Dripping Gold Liquid Luxe Ultra Dark pred použitím pretraste, nasaďte si Velvet Tanning Mitt a nanášajte krúživými pohybmi po pokožke. Ideálne začať nohami, plynule prejsť až ku krku, na koniec tvár.

 

ČAS PÔSOBENIA - 6-8 hodín. Platí pravidlo: Čím dlhšie si samoopaľovaciu kozmetiku necháte pôsobiť, tým tmavšie bude opálenie. Maximálna doba pôsobenia mlieka je 8 hodín. Dlhšia doba nie je potrebná.

 

PÔSOBENIE - oblečte si tmavšie a voľnejšie oblečenie. V čase pôsobenia produktu sa vyhnite fyzickej aktivite = potenie, nevystavujte sa vplyvom počasia. Najvhodnejšia je aplikácia pred spaním, prípadne vtedy, ak už nemáte pred sebou namáhavejší program (poobede-večer).

 

SPRCHA - po 6-8 hodinách si doprajte výdatnú teplú (nie horúcu) sprchu, ktorou dôkladne zmyjete samoopaľovacie mlieko z pokožky. Umyte sa akýmkoľvek sprchovým gélom, mydlom, sprch. krémom bez použitia hubky. Nepoužívajte však už peeling, peelingové rukavice, ani sprchové prípravky s obsahom peelingových častíc. Nasledujúcich 12-24 hodín po prvej sprche sa bude vaše opálenie ďalej rozvíjať do konečného odtieňa.

 

PO SPRCHE - je potrebná hydratácia pokožky. Na hydratáciu môžete použiť akýkoľvek ľahký hydratačný produkt bez olejových a mastných zložiek. Odporúčame používať zvláčňujúci hydratačný krém Dripping Gold Post Party. Pravidelná hydratácia je jeden z najlepších spôsobov, ako si zachovať sviežu a zdravú pokožku a zároveň jeden z najdôležitejších krokov, ako si udržať získané opálenie so 100% výsledkom počas celej doby jeho trvania! 

 

Ak vám výsledný efekt opálenia nepostačuje, pre tmavší odtieň môžete aplikáciu po 24 hod. zopakovať, no už bez peelingovej procedúry. Pre udržanie opálenia už postačí aplikácia raz za 7-10 dní, podľa životného štýlu. 

 

 

Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom našich samoopaľovacích produktov a ich aplikácie nájdete v FAQ


Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravým spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne. "Opaľujte sa však s rozumom."


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu